Kadra Narodowa na rok 2006
Kadra Seniorów |
Kadra Młodzieżowa
|
1. | Beata DZIKOWSKA | 1979 | KJ "Champion" w Łodzi |
1. | Maciej KACPRZYK | 1985 | TKKF Ognisko "Hubert" Warszawa |
2. | Kamila KART | 1984 | KJ "Champion" w Łodzi |
2. | Sandra ŚLIWA | 1990 | LKJ "Solec" w Bieruniu |
3. | Sławomir KOSICKI | 1955 | JKS "Jasiorówka" |
3. | Anna TARNOWSKA | 1988 | JKS "Jasiorówka" |
4. | Andrzej PIWNICKI | 1955 | JKS "Jasiorówka" |
4. | Patryk WUJEK | 1988 | KJ "Kres" w Białymstoku |
5. | Tomasz TURA | 1952 | LKJ "Solec" w Bieruniu |
5. | Agnieszka ZAJĄC | 1988 | LKJ "Solec" w Bieruniu |
6. | Katarzyna WIKAREK | 1984 | LKJ "Solec" w Bieruniu |
6. | Anna ZEMŁA | 1988 | LKJ "Solec" w Bieruniu |
Skład Kadry Narodowej zatwierdzony na zebraniu Zarządu PZJ dnia 10.01.2006. Kadra Narodowa zgodnie z przepisami podlega zatwierdzeniu przez Ministra Sportu.
Kadra Narodowa na rok 2005
Kadra Seniorów |
Kadra Młodzieżowa
|
1. | Sławomir KOSICKI | JKS Jasiorówka |
1. | Maciej KACPRZYK | TKKF "Hubert" Warszawa |
2. | Anna MAKSIMOWICZ | KJ "Hurtap" Łęczyca |
2. | Kamila KART | KJ "Champion" Łódź |
3. | Andrzej PIWNICKI | JKS Jasiorówka |
3. | Patryk WUJEK | KJ "Kres" Białystok |
4. | Tomasz TURA | LKJ "Solec" Bieruń |
4. | Sebastian SAKOWICZ | KJ "Kres" Białystok |
5. | Kamila URBAŃCZYK | KJ "Falenty" Falenty Duże |
5. | Katarzyna WIKAREK | LKJ "Solec" Bieruń |
6. | Marek ZAJĄC | LKJ "Solec" Bieruń |
6. | Anna ZEMŁA | LKJ "Solec" Bieruń |
Weryfikacja Składu Kadry Narodowej Długodystansowych Rajdach Konnych po I półroczu 2005r po MP 2005r. Czeka na zatwierdzenie Prezesa Polskiej Konfederacji Sportu.
Kadra Seniorów |
Kadra Młodzieżowa
|
1. | Sławomir KOSICKI | JKS Jasiorówka |
1. | Maciej KACPRZYK | TKKF "Hubert" Warszawa |
2. | Anna MAKSIMOWICZ | KJ "Hurtap" Łęczyca |
2. | Kamila KART | KJ "Champion" Łódź |
3. | Marcin TOBIASZ | JKS "Pogórze" Glinnik Zaborowski |
3. | Angelika PINDEL | LKJ "Solec" Bieruń |
4. | Tomasz TURA | LKJ "Solec" Bieruń |
4. | Sebastian SAKOWICZ | KJ "Kres" Białystok |
5. | Kamila URBAŃCZYK | KJ "Falenty" Falenty Duże |
5. | Katarzyna WIKAREK | LKJ "Solec" Bieruń |
6. | Marek ZAJĄC | LKJ "Solec" Bieruń |
6. | Anna ZEMŁA | LKJ "Solec" Bieruń |
Skład Kadry Narodowej zatwierdzony na zebraniu Zarządu PZJ w dniu 21-03-2005. Kadra Narodowa, zgodnie z przepisami podlega zatwierdzeniu przez Prezesa Polskiej Konfederacji Sportu.
Kadra Narodowa na rok 2004
Kadra Seniorów |
Kadra Juniorów
|
1. | Maria Wągrowska | KJ Lotna |
1. | Olga Ciesielska | KJ Champion |
2. | Marcin Tobiasz | JKS Pogórze |
2 | Mateusz Wichrowski | KJ Jasiorówka |
3. | Sławomir Kosicki | JKS Jasiorówka |
3. | Angelika Pindel | LKJ Solec |
4. | Tomasz Tura | LKJ Solec |
Po pierwszym półroczu 2004 r nastąpi weryfikacja składu Kadry Narodowej oraz uzupełnienie
o brakujące miejsca.
Powołano kadrę wewnętrzną PZJ w składzie:
Andrzej Piwnicki, Krzysztof Sokalski, Magda
Najda, Katarzyna Wikarek, Anna Zemła jr
Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Europy 2003
Punchestown (Irlandia)
Zawodnik | Koń | Klub |
Patrycja Bereznowska | Artbi | KJ Hurtap Łęczyca |
Janusz Góral | Hebron | KJ Champion Łódź |
Marcin Tobiasz | Ester | KJS Pogórze |
Maria Wągrowska | Barbakan & Bajus | KJ Lotna Łódź |
Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodych Jeźdźców 2003
Pratoni Del Vivaro (Włochy)
Zawodnik | Koń | Klub |
Olga Ciesielska | Astonia | KJ Champion Łódź |
Maciej Kacprzyk | Elewator | TKKF Hubert Warszawa |
Magda Najda | El-Ban | JKS Jasiorówka |
Mateusz Wichrowski | Wiatrak | JKS Jasiorówka |
Kadra Narodowa Seniorów w sezonie 2003
Zawodnik | Koń | Klub |
Kamila Kart | El-Ban | KJ Champion Łódź |
Aleksandra Czernek | Wiatrak | KJ Champion Łódź |
Marcin Tobiasz | Ester | KJS Pogórze |
Małgorzata Gołębiowska | Bajus | KJ Lotna Łódź |
Maria Wągrowska | Barbakan | KJ Lotna Łódź |
Tomasz Tura | Bohun | KJ Solec Bieruń |
Kadra Narodowa Juniorów w sezonie 2003
Zawodnik | Koń | Klub |
Olga Ciesielska | Astonia | KJ Champion Łódź |
Angelika Pindel | Goldshaum | KJ Solec Bieruń |
Kadra Narodowa Seniorów w sezonie 2002
. | Imię i nazwisko | Rok urodzenia | Klasa sportowa | Klub |
1 | Aleksandra Czernek | 1980 | I | KJ Champion Łódź |
2 | Mirosław Górecki | 1982 | III | LKJ Solec Bieruń |
3 | Patrycja Nowak | 1975 | I | KJ Hurtap Łęczyca |
4 | Anna Szymborska | 1971 | II | KJ Endurance Team Miłki |
5 | Tomasz Tura | 1952 | I | LKJ Solec Bieruń |
Kadra Narodowa Seniorów w sezonie 2001
(Skład skorygowany po pierwszym półroczu)
1 | Lesław Gałka | KJ Ignatki Białystok |
2 | Tomasz Tura | LKJ Solec Bieruń |
3 | Patrycja Nowak | KJ Hurtap Łęczyca |
4 | Jacek Tura | LKJ Solec Bieruń |
Copyright by www.endurance.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
| Wstecz
|
| Strona główna