Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Blony śluzowe

Wysłane przez Paulina Cader 
Blony śluzowe
2005-07-09; 13:15:52
Witam!
Od jakiegos czasu zaczęłam bardzo interesowac sie rajdami, mam juz nawet na swoim koncie kilka udanych startow, za kazdym razem bylam w pierwszej trojce wiec chyba dobrze nam narazie idzie grinning smiley jednak za kazdym razem moj kon dostawal punktacje B lub AB za błony śluzowe, nie zdarzylo nam sie jeszcze miec nigdy A. Ostatnio zabraklo mi minimalnej punkatcji aby zajac 2 miejsce wlasnie z powod punktow za blony sluzowe.
Pisze, poniewaz moze wiecie co moze byc tego przyczyna.. a moze sa jakies metody na polepszenie tego, jakies witamny, leczenie, badz po prostu jakis sprawdzony sposob? Z gory baardzo dziekuje za odpowiedzi smiling smiley



Wiadomość zmieniona (09-07-2005 13:16)
Re: Blony śluzowe
2005-07-10; 15:43:37
sad smileysad smiley czy naprawde nikt nic nie wie na ten temat????
Re: Blony śluzowe
2005-07-12; 21:41:43
Nie jestem lekarzem ale spróbuje coś poradzić. Podobnie jak niektórzy ludzie tak i konie są mniej i bardziej wrażliwe. Może to być reakcja potransportowa, lub na kurz w sianie. Teraz wszędzie jest bardzo sucho i dużo kurzu co niewątpliwie niekorzystnie odbije się na stanie błon śluzowych. Warto zwrócić uwagę jak wyglądają oczy w domu i porównać ze stanem na zawodach. Może wystarczy częstsze przemywanie oczu lub jakieś łagodne kropelki - proponuję skonsultować to z lekarzem opiekującym się koniem.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować