Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Poznać rajdy od wewnątrz - starty itp.

Wysłane przez Agnieszka Czajczyk 
Poznać rajdy od wewnątrz - starty itp.
2007-12-11; 11:02:19
Piszę w tym dziale choć nie wiem czy bardziej pasuje tuaj, do ogłoszeń czy jeszcze gdzie indziej. W razie czego proszę Moda o przeniesienie.

Otóż szukam miejsca na wakacje (raczej na wcześniejsze wakacje maj-czerwiec), gdzie mogłabym pojechać z koniem i popatrzeć pracę i starty rajdowców oczywiście za utrzymanie swoje i konia zapłacę. Ośrodków w Polsce jest dużo gdzie warto pojechać na wakacje, jednak ja chce przy okazji poznać rajdy od wewnątrz. Chętnie pomogę w przygotowaniu koni - czyszczenie, siodłanie itp. nie za trening czy piniądze ale za możliwośc np. dołączenia się do serwisu na zawodach. Jeśli chodzi o doświadczenie w luzakowanu to mam kilku letnie doświadczenie ze skoczkami. Wymagów nie mam dużych - boks dla konia z możliwościa wychodzenia dla ogiera a dla mnie może być nawet tylko miejsce na rozłożenie namiotu.

Z rajdami nie miałam niestety jeszcze nic doczynienia po za byciem widzem, a chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej niż czystej teorii książek, artykułów.

Wiem, ze najlepszym wyjściem byłoby przynależnośc do klubu rajdowego jednak najbliższy jaki mam koło siebie to Bieruń a i tak to 3 h jazdy w jedną stronę, a ponieważ pracuję to nie mam takiej możliwości
Re: Poznać rajdy od wewnątrz - starty itp.
2007-12-11; 14:41:14
Jestem zainteresowany. prosze o kontakt.
Re: Poznać rajdy od wewnątrz - starty itp.
2007-12-11; 20:19:09
p. Andrzeju prosiłabym tylko o sposób kontaktu. Ma Pan ukryty e-meil sad smiley

Podaje kontakt do siebie:
maxirok@wp.pl
gg 4549301
Re: Poznać rajdy od wewnątrz - starty itp.
2007-12-12; 08:22:31
Podaję swój e-mail saneckiand@wp.pl
Pozdrawiam i proszę o kontakt
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować