Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Czy rankingi za 2004 r. są ważne?

Wysłane przez Marcin Szok 
Czy rankingi za 2004 r. są ważne?
2004-11-29; 21:40:16
Przejrzałem wyniki zawodów rajdowych w bieżącym roku i znalazłem zawody regionalne w Bieruniu, gdzie głównym sędzią jest Tomasz Tura (!?)
Mam wątpliwości czy Tomasz Tura ma formalne kwalifikacje do pełnienia funkcji sędziego głównego na rajdowych zawodach regionalnych ale nie mam wątpliwości, że w czasie tych zawodów wystąpił konflikt interesów i Pan Tura nie mógł być osobą oficjalną.
Zgodnie z przepisami ogólnymi PZJ Tomasz Tura nie mógł pełnic takiej funkcji, ponieważ sędziował konie, których jest właścicielem.
Dlaczego więc wyniki tych zawodów liczą się do rankingu?

Marcin Szok

Re: Czy rankingi za 2004 r. są ważne?
2004-11-30; 09:08:17
Czytam strone endurance regularnie i nic o tych zawodach nie było. Niedawno pojawiły się w wynikach i w rankingu.
Może prowadzący rankingi p. Kacprzyk wyjaśni nam jakie są zasady liczenia zawodów do rankingu? Które uwzglednia a które nie?

Kaśka
Re: Czy rankingi za 2004 r. są ważne?
2004-11-30; 11:27:58
Sędzią głównym na zawodach regionalnych w Bieruniu nie był Tomasz Tura tylko Małgorzata Kram.
Re: Czy rankingi za 2004 r. są ważne?
2004-11-30; 12:59:29
Prowadzę rankingi za rok 2004 tylko w sensie obliczeniowym.

Decyzje merytoryczne podejmuje Komisja RD.

Sierpniowe zawody w Bieruniu, długo nie były umieszczone w rankingach ponieważ nie spełniły wymogu KRD dotyczącego wcześniejszego publikowania propozycji na stronie www.endurance.pl.
Otrzymałem jednak polecenie, że mają być uwzględnione w rankingach i zawody dodałem.

Z racji prowadzenia rankingów, dość dokładnie przeglądałem wyniki z zawodów w roku 2004. Wyniki, niestety dość często mają różne uchybienia, niedociągnięcia czy nawet błędy formalne.
Przykład: KRD zaleciła, żeby w wynikach podawać "czas oczekiwania na bramce". Tylko z zawodów CEI w Nowęcinie czas ten podano. A reszta?

Zbigniew Kacprzyk
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować