Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

licencje i regulamin pytania i odpowiedzi

Wysłane przez Maria Wągrowska 
Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2007-02-27; 23:16:32
Czy jest szansa żeby w obecnej dekadzie sie z jego (regulaminu) formą ostateczną zapoznać?
Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2007-04-10; 15:54:25
W jaki sposób można uzyskać licencję na starty w klasie L i P od Stowarzyszenia? Jakie wymogi trzeba spełnić?
W tym sezonie chcielibyśmy wystartować w L-kach i może P, ale nowy regulamin nas trochę powalił. Zdobycie brązowej odznaki jest może łatwe, ale nie można jej dostać "od ręki". Nie chcemy tracić całego sezonu startowego.



Kasia i Tomek
Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2007-04-19; 14:39:01
Do Kasi
Licencja "W" uprawniająca do startu w klasie "LL", "L" i "P" jest do uzyskania w WZJ/PZJ ,po zdaniu egzaminu na brązową odznakę jeździecką.

Nie musisz dostać do "ręki" odznaki wystarczy ,że Twoje nazwisko będzie w wykazie opublikowanym na stronie PZJ ( pojawia się to tydzień dwa po zdaniu egzaminu).

Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2007-07-17; 13:18:11
Niestety miałam przyjemność z bliska przyjrzeć się kłodom stawianym pod nogi jeżdzcom; Tzn zdawaniu na brązową odznake itp.
proszę Państwa ;-takiego IDIOTYZMU bawno nie widziałam!!!
Ja jestem w tej grupie szczęśliwców co to nie muszą - lecz szkoda mi tych co po mnie...
i tylko proszę bez argumentów, że przecież " nie zaszkodzi"
zaliczyc ujeżdzenie (po jakiego didka mam uczyc konia kontrgalopów na serpantynach itp.)
przeskoczyć parkur(gdy nigdy nie skakałam,nie mam zamiaru i nie bedę i czy skoczkowie np .też muszą zaliczyc 60km?)
a potem odpowiadać na pytania łaskawej komisji-która z regóły jest mocno przygotowana teoretycznie - a z praktyką to lepiej nie pytac ,bo nie bardzo wyszłoby samo wsiadanie.
PORAŻKA
I TYLKO NIECH ŚRODOWISKO NIE MIAŁCZY ŻE RAJDY I JEŹDZIECTWO - KULEJE!
bo te wszystkie nowości właśnie to maja na celu..aby było nas jeszcze mniej!!
BARDZO CHCIAŁABYM (dla osobistej satysfakcji-z kim wódki nie pic) POZNAĆ NAZWISKA TWÓRCÓW POLEPSZACZY "POZIOMU" JEŹDZIECTWA W PZJ- cie I NASZEJ ENDURANCE -DYSCYPLINIE
Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2010-05-20; 16:09:06
Witam!
Mam pytanie odnośnie pierwszej licencji dla mlodego konia (4 lata).Planujemy ewentualny start w zawodach w Geniuszach MPMK klasa L. Jaka licencje powwinam wykupic, czy wystarczy licencja WZJ?? CZy tez musze wyrabiac paszport PZJ sportowy i rejestrowac konia w PZJ? Sa to zawody ogolnopolskie. KOń jest spoza województwa , gdzie zawody beda rozgrywane.
dziekuje
Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2010-05-20; 22:16:18
Wystarczy licencja WZJ-u. Należy pamiętać również o zagraniu konia do MPMK, czyli przejechaniu L wcześniej.
[www.endurance.pl]
Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2010-05-21; 00:27:14
Dziekuje za informacje. Z tego rozumiem,że na razie takze odpada mi problem wyrobienia paszportu sportowego dla konia?? I ze na licencji WZJ moge startowac w kazdych innych zawodach klasy L rangi ogolnopolskiej??
pozdrawiam
Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2010-05-21; 09:10:12
Tak na paszporcie hodowlanym i licencji WZJ, można startować do N-ki włącznie i niema tu różnicy czy to na zawodach regionalnych czy ogólnopolskich.


pozdrawiam
Re: licencje i regulamin pytania i odpowiedzi
2010-05-21; 11:30:05
Bardzo dziękuje za informacje.


pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować