Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

siodla

Wysłane przez KasiaK. 
Re: siodla
2004-07-01; 22:49:22
moja kolezanka miala (ma?) islandzkie ale dosc tanie - ok 700zl, podobno francuskie.. siedzialam na nim chyba z raz ale samo to jak wygladalo na koniu bylo przerazajace.. siedzialo sie ohydnie, choc jeden gosc bardzo to siodlo lubil.. ale to bardzo poczatkujacy czlowiek byl
Re: siodla
2004-08-16; 15:03:35
Poszukuję uzywanego siodła dla jeźdźca 55 kg na konia pociągowego - bardzo szerokiego w kłębie - 800 kg wagi. Najchętniej KULBAKA



Krzysiek
Re: siodla
2004-11-14; 18:00:43
Poszukuję siodła rajdowego na wzór kulbaki kanadyjskiej- z dziórą na kręgosłup. Jesli ktoś wie gdzie takie cudo znależć i może jeszcze ile kosztuje to proszę o kontakt- kaw.usia@neostrada.pl. M

Re: siodla
2004-12-20; 23:43:33
Siodła kulbaki tzw.Kanadyjskie a poprawnie Mc Clellan z dziurą na środku bez tybinek produkje zmajomy rymarz z Legionowa pod Warszawą wykonuje kompletne kopie co do ceny to pewnie wysoka jaśli nadal interwsuje to mogę podać namiary
pozdr. Wrotycz !



Wrotycz
Re: siodla
2005-02-19; 20:45:21
No widzicie ja tez szukam siodla i nie moge znalesc. Moze ktos chce sie pozbyc jakiegos w dobrym stanie to kupie oczywiscie za rozsadna cene. Pozdrawiam wszystkich.
Re: siodla
2005-04-14; 14:20:07
Może jako ciekawostka - na stronie zobaczycie siodło włoskie rajdowe, dośc powszechne w użyciu.
[www.horsinaround.it]
Ja tez szukam siodła rajdowego (co prawda nie dla siebie) i nie jest to proste. Nawet za granica jak dotąd nie znalazłam siodła używanego. Nowe osiagaja kosmiczne ceny. Wiem, że we Francji używa sie siodeł marki Gaston Mercier i że producent (tenże własnie Gaston) prowadzi skup i sprzedaz swoich siodeł używanych. [www.endurance-belgium.com]
Może warto żeby ktoś zajął sie sprowadzaneim siodeł dla tej konkurencji.
Re: siodla
2005-04-25; 14:59:45
co do torsion siodel to uwazajcie. strzemiona w tych siodlach sa montowane na takiej waskiej wstawce ktora jest umieszczona praktycznie na samym grzbiecie. poniewaz ta wstawka may chyba ze 3-4 cm szerokosci, to nie rozprowadza dobrze wagi ciala i wynik jest taki ze cala waga jezdzca przenosi sie na ten waski pasek ktory naciska na grzbiet konia. moja znajoma, ktorej maz sie specjalizuje w dobieraniu siodel do koni, wyprobowala je na jazdach dlugodystansowych i przestala je uzywac wlasnie z tego powodu.


marta
Re: siodla
2005-05-08; 21:30:24
Hej!
Wlasnie kupilam Mc Clellan'a i mam klopot co do czapraka jaki powinnam dobrac. Sciagnelam wzor ze stron amerykanskich, ale nie wiem jakiej powinien byc on dlugosci w stosunku do lawek.
Pozdrawiam
Ewa N



Wiadomość zmieniona (20-05-2005 15:06)

Jesli cos wydaje ci sie nie realne siegnij po to.
Prosz? podpisa? si? imieniem i nazwiskiem
Re: siodla
2005-05-15; 12:32:52
MC clellan [www.allegro.pl]



kot wojciech
Re: siodla
2005-05-17; 15:29:57
U nas na stronie jest do sprzedania jedno siodło Gaston M - www.ihaha.pl - w dziale używane siodła wszechstronne pozdr Paweł K



Paweł Kostrzewa
Re: siodla
2005-07-20; 18:48:42
Bardzo prosze kogos o pomocsmiling smiley czy to siodlo:

[www.prestigeitaly.com]

nadaje sie do rajdow sportowych? Pytam poniewaz nie widzialam jeszcze nikogo na takim siodle a nie moge zadnego wybrac...MC clellan jest dla mnie strasznie nie wygone,siodlo z Pleszewa mam skokowe i ma strasznie twardy lek...(rajdowe tez?? )...Dlatego bardzo bardzo bardzo BARDZOsmiling smiley Was prosze zebyscie mi powiedzieli czy to siodlo sie wogole nadajesmiling smiley z gory bardzo dziekuje.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować