Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

szukam trenera

Wysłane przez Paulina Cader 
szukam trenera
2004-07-31; 23:27:09
szukam dobrego trenera do rajdow, moze znacie jakies dobraego trenera ktoremu chcialoby sie dojeżdżac do Żywca (śląsk), prosze o odpowiedz, pilne



Kocham Konie!!!
az
Re: szukam trenera
2004-08-13; 06:47:18
Najbliżej jest KJ Solec w Bieruniu (powiat Tychy). Silny klub rajdowy, więc na pewno pomogą.

Andrzej

Re: szukam trenera
2004-08-19; 11:16:10
Nie wie ktoś, gdzie w okolicach Warszawy możnaby znaleźć takiego trenera? Ile mniej więcej kosztują treningi rajdowe? Właściwie na czym one polegają?



Dracula
Re: szukam trenera
2004-08-23; 14:30:44
A do jakiej klasy? Jesli zamierzasz dopiero zacząć startowac tzn. w gre wchodzi dystans 40 km to wystarczy odrobina zdrowego rozsadku. Na tyn dystansie może wystartować kazdy zdrowy koń, który skonczył 4 lata i chodzi na spacery 3-4 razy w tygodniu. Jesli szukasz trenera na wyższe dystanasy (powyżej 80 km) to skonsultuj sie z p. Ciesielskim lub Nikołajukiem (do tego drugiego mam telefon jesli chcesz).
ola
az
Re: szukam trenera
2004-08-24; 06:57:01
Nie wie ktoś, gdzie w okolicach Warszawy możnaby znaleźć takiego trenera? Ile mniej więcej kosztują treningi rajdowe? Właściwie na czym one polegają?.

W Warszawie jest kilku trenerów. Krystyna Romszycka (prowadzi LKJ Aga Józefów) ma wielkie doświadczenie i wyniki rajdowe, Jacek Czuba z KJ Falenty (jeździł rajdy we Francji). Z Warszawy jest też Maciej Kacprzyk (TKKF Hubert - klub nad jeziorkiem Czerniakowskim). Kontakty do klubów są w internecie.
Zwróć się do nich.
Treningi opisane są na tej stronie ale współpraca z doświadczonym zawodnikiem lub trenerem upraszcza jednak początki.

Andrzej
Re: szukam trenera
2004-08-28; 00:22:52
Dziękuję za bardzo cenne informacje. Najbliżej mojego klubu znajduje się "Aga" Józefów p.Krysi Romszyckiej. Znam ją, ale od strony ujeżdżeniowej i nie miałam pojęcia, że jest trenerką DRK. Ale teraz już wiem. Chociaż coś mi się kiedyś obiło ouszy, że ktoś z tamtąd jeździł rajdy
Dzięki



Dracula
Re: szukam trenera
2004-08-28; 00:24:58
P.S. Przepraszam Paulo że wdarłam się na twój temat, już znikam.



Dracula
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować