Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

EndurancePL - sportowe rajdy konne
Wpisany przez Andrzej Sanecki    wtorek, 14 sierpnia 2018
Wywodzący się z ciepłych regionów obu Ameryk amarantu – inaczej szarłat , trafił w dolinę Narwi zapewne w czasach, gdy rzeka ta wraz z Wisłą stanowiły uczęszczany szlak żeglowny, którym w dół rzek spławiano do Gdańska płody rolne i leśne, a w górę towary zakupione w Gdańsku .
Amarantus – szarłat nie tylko zadomowił się w dolinie Narwi , ale dał też nazwę niewielkiej wsi nad tą rzeką położonej. We wsi tej małżonkowie Agnieszka i Michał Rybaczykowie z dużą determinacją , pokonując liczne trudności , tworzą ośrodek jeździecki Klubu” Viritim” i organizując od 2016 roku zawody w Sportowych Rajdach Konnych .
Planowałem wybrać się na już na pierwsze zawody w Szarłacie, ale coś stanęło na przeszkodzie w realizacji tego planu . Także w 2017 roku, mimo chęci, nie udało mi się do Szarłatu pojechać .
W tym roku postanowiłem więc wreszcie odwiedzić Szarłat, bo Gospodarze – poznani na innych zawodach mili , a dolina Narwi znana jest z urody. Nie mając zaś rajdowego konia do „ zagrania „ wziąłem zupełnie nie rajdową pięcioletnią Lisznę na konkurs klasy „L” w ramach pracy z młodym koniem i uczeniem go świata .
Więcej…
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    sobota, 04 sierpnia 2018
plakat 2018 internet mMistrzostwa Polski Seniorów
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców
Zawody Ogólnopolskie
pdfSchedule
pdfPropozycje MP
pdfZawody Towarzyskie
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    piątek, 03 sierpnia 2018
pdfPropozycje
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    niedziela, 29 lipca 2018
 plakat pl m   plakat en m
pdfPropozycje
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    czwartek, 26 lipca 2018
pdfWyniki zawodów
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    środa, 25 lipca 2018
I służewieckie Zawody w Dyscyplinie Sportowe Rajdy Konne - Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi - 10-11 sierpnia 2018r.

pdfPoprawione propozycje>>

pdfPropozycje>>
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    czwartek, 19 lipca 2018
1*- ZR, N-ZR, P- ZR, L- ZR, L – ZT w Radrużu
pdfPropozycje
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    piątek, 13 lipca 2018
Po Mistrzostwach Polski w Sportowych Rajdach Konnych w Dolinie Gawora w 2016 roku , w których z Eddarem zadebiutowaliśmy o tyle udanie , że naszą pierwszą 120 – kę ukończyliśmy , mimo dolegliwości trapiących Eddara do tego stopnia , że na półmetku miał złe parametry jak na czekające nas jeszcze 60 kilometrów / prawdę mówiąc , nie miałem nadziei , że ukończymy konkurs / , postanowiliśmy z Eddarem wymyślić sposób wyróżnienia , uhonorowania osób związanych z rajdami długodystansowymi za , nie tylko ich wkład w funkcjonowanie naszej ukochanej dyscypliny , ale przede wszystkim za działania dodające rajdom barwy , tworzące atmosferę życzliwości ,pomocy i gościnności . Dlaczego pomysł taki przyszedł nam do głów po tych mistrzostwach ? Właśnie dlatego , że zarówno Pan Marek Tul jak i wszystkie osoby zangażowane w organizację tych mistrzostwa taką atmosferę stworzyli, a kolejne mistrzostwa w Dolinie Gawora w 2017 roku były w tym zakresie kontynuacją sposobu działania z roku poprzedniego .
Więcej…
 
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    środa, 11 lipca 2018
III Zawody w Sportowych Rajdach Konnych - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza
(LL, L, P, N, 1*)
pdfPropozycje
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 88

Sponsorzy

amplus