Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Zgłoszenia na zawody w Kuźni Nowowiejskiej
Już niecałe dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia zawodów rajdowych w Kuźni Nowowiejskiej. Lista zgłoszonych zawodników prezentuje się imponująco, oprócz reprezentantów Polski, w konkursach międzynarodowych swój udział zaanonsowali zawodnicy z Bahrajnu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Holandii, Finlandii oraz Czech. Na czele ekipy Bahrajnu będzie stał Szejk Naseer bin Hamad Al Khalifa – prezydent Królewskiej Federacji Jeździeckiej oraz Wyścigowej Bahrajnu (Bahrain Royal Equestrian and Endurance Federation).

Zainteresowaniem cieszą się również krótsze dystanse (L, P, N), które zostaną rozegrane w ramach Zawodów Ogólnopolskich oraz konkurs amatorski klasy LL dla zawodników oraz koni bez licencji PZJ/WZJ.

W sumie do wszystkich konkursów jak na razie zostało zgłoszonych ponad 40 koni, w tym aż 15 do konkursu CEI3* 160 km (osiem z Bahrajnu, sześć z Polski oraz jeden z Finlandii).

Organizatorzy liczą na jeszcze większą liczbę uczestników. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 lipca. Zawodnicy  zgłaszający się do konkursów CEI/CEIJY proszeni są o podawanie w zgłoszeniu numeru licencji FEI swojej i konia.

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 11 lipca 2009
 

Sponsorzy

amplus