Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

ME Asyż 2009 - wyniki
Maria Alvarez Ponton MARIA ALVAREZ PONTON z Hiszpanii, dosiadająca wałacha czystej krwi arabskiej o imieniu NOBBY (1995, Prophecy EF - Nocturne po Nabucco) zwyciężyła w tegorocznych  Otwartych Mistrzostwach Europy - tempo 19,55 km/h. Para ta w zeszłym roku wygrała Mistrzostwa Świata w Malezji.
Drugi był Szejk ABDULLAH BIN FAISAL AL QASIMI ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich dosiadający klaczy czystej krwi arabskiej CASTLEBAR SOBIA (Kevisan Park Kentucky Blue - Kelkette Park Nazira po Sakhan)  - tempo 19,12 km/h. Co ciekawe para ta wywalczyła również srebrny medal na Mistrzostwach Świata Juniorów i Młodych Jeźdźców w Babolnej na Węgrzech...trzy tygodnie temu!
Trzecie miejsce zajęła Belgijka RACHEL JAUMOTTE na wałachu  czystej krwi arabskiej RUKBAN DIKRUHU MMN (1998, Ibn Barrada - Dikra Estesha po Ibn Estasha)  - tempo 19,10 km/h. Drużynowo wygrała Hiszpania, przed Bahrajnem oraz Portugalią. Tylko te trzy ekipy ukończyły konkurs w minimum trzyosobowym składzie.
Niestety żaden z reprezentantów Polski nie ukończył dystansu. Cert dosiadany przez Kamilę Kart został wyeliminowany na pierwszej bramce z powodu kulawizy, Beata Dzikowska jadąca na Label du Magny zrezygnowała po drugiej pętli, Mu-Zahrat dosiadana przez Kamilę Tobiasz została wyeliminowana z przyczyn metabolicznych na drugiej bramce, a Ester dosiadany przez Marcina Tobiasza odpadł na czwartej bramce z powodu kulawizny.
W sumie konkurs ukończyło tylko 31 z 98 startujących par.

Wyniki indywidualne OPEN
Wyniki drużynowe OPEN
Wyniki indywidualne
Wyniki dryżynowe
Eliminacje
Nagroda Best Condition: BEAU 36 - wałach czystej krwi arabskiej, ur. 2000, Marwan I - Barhatnaia po Pesniar, w konkursie 6 miejsce pod Niemką Sabriną Arnold;

Galeria zdjęć na www.endurance-belgium.com
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    sobota, 26 września 2009
 

Sponsorzy

amplus