Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Targi Hippiczne na CSI Katowice Paradzie Horse Show 2009
Targi Hippiczne na CSI Katowice Paradzie Horse Show 2009 PDF Drukuj Email
Finał Western – Adrenalina Cup, zawody Teraz Dzieci w Spodku, wyścigi kuców o Wielką Katowicką, czy wyścigi zaprzęgów konnych to tylko niektóre z pozakonkursowych atrakcji, jakie czekają widzów tegorocznej edycji CSI Katowice Parady Horse Show. Jedną z ciekawszych dodatkowych propozycji będą towarzyszące imprezie Targi Hippiczne.


Przez wszystkie cztery dni trwania imprezy katowicki Spodek odwiedzi kilkanaście tysięcy gości. Zawody, jak i będące ich integralną częścią Targi, będą szeroko reklamowane w mediach ogólnopolskich i regionalnych, a także poza granicami naszego kraju.

Czym będą Targi? To wydarzenie gromadzące liderów z branży jeździeckiej, którzy przedstawią swoją najnowszą ofertę handlową. Ekspozycja obejmować będzie nie tylko asortyment jeździecki, ale także wyposażenie stajenne, sprzęt do pielęgnacji koni i liczne wydawnictwa branżowe. W Spodku będzie można zapoznać się również z ofertą ośrodków hippicznych, związków hodowców oraz organizacji promujących czynny wypoczynek „w siodle”. Nie zabraknie oczywiście ekspozycji sprzętu jeździeckiego: tak profesjonaliści, jak i zaczynający dopiero przygodę z jeździectwem będą mogli zaopatrzyć się w najnowsze kroje strojów oraz w wysokiej klasy sprzęt, który będzie gwarancją komfortu i bezpieczeństwa. Dla odwiedzających przygotowane zostaną liczne pokazy, a czas umili im z pewnością pobyt w jednej z kilku restauracji lub kawiarni.

Jedną z dodatkowych niespodzianek przygotowanych przez Organizatorów będzie ekspozycja koni rasy anglo-arabskiej ze znanej i cenionej na całym świecie Stadniny w Ochabach na Śląsku Cieszyńskim. Podczas CSI Katowice przedstawicielom Stadniny składać będzie można oferty na zakup wybranych koni. Aukcja na gwiazdkę, na której sprzedane zostaną wszystkie okazy odbędzie się w Stadninie w Ochabach tydzień po zakończeniu CSI Katowice Parady Horse Show.

Targi odbywają się w idealnym dla Konsumentów czasie. Okres mikołajkowy i okołoświąteczny sprzyja zakupom ciekawych i niekonwencjonalnych prezentów. Z pewnością wielu adeptów jeździectwa znajdzie na nich ciekawe propozycje zarówno dla siebie, jak i dla swoich najbliższych. Będzie to największa impreza tego typu, jaka zorganizowana zostanie w grudniu w naszym kraju.

Wystawców oraz Firmy Handlowe zainteresowane ekspozycją podczas Targów Hippicznych na CSI Katowice Paradzie Horse Show informujemy, że Organizatorzy dysponują ostatnimi wolnymi miejscami handlowymi. Więcej szczegółów na ten temat a także formularz kontaktowy znajdą Państwo tutaj

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    czwartek, 12 listopada 2009
 

Sponsorzy

amplus