Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Kosicki piąty w Gartow
zd1Maciej Kosicki dosiadający Eurolanda zajął w miniony weekend piąte miejsce w konkursie CEIJY3* 120 km rozegranym podczas zawodów międzynarodowych w miejscowości Gartow w Niemczech.  Zawody odbyły się w dniach 16 - 18 kwietnia. W sumie odbyło się 11 konkursów, w tym 5 międzynarodowych. Polska para przejechała dystans w tempie 13,60 km/h.

 - Moim priorytetem było ukończenie tego konkursu. Cel tego startu, jakim było "dokończenie" zagrywki do tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów i Młodych Jeźdźców, został zrealizowany. - relacjonuje Maciej Kociski. - W związku z długą, ponad 12 godzinną podróżą założyłem tempo w granicach 13 - 14 km/h. Trasa zawodów była stosunkowo szybka, wiodła głównie leśnymi, piaszczystymi drogami. Organizacja natomiast nie powalała na nogi, zawodnicy nie znali na bieżąco swoich czasów, a szczegółowe wyniki zostały ogłoszone dopiero na drugi dzień, pod tym względem polskie CEI wypadają zdecydowanie lepiej.
Maciej Kosicki rozpoczął tegoroczny sezon startów polskich jeźdźców na zawodach międzynarodowych w Europie. Kolejnym sprawdzianem zagranicznym dla polaków będą CEI w Babolnej na Węgrzech, gdzie jak co roku wybiera się  spora grupa zawodników z Polski. Dla Kosickiego i Eurolanda następnymi zawodami będą MEJiMJ, które odbędą się w sierpniu w Kreuth (Niemcy).

Wyniki konkursu CEIJY3* 120 km>
Wyniki wszystkich konkursów na stronie zawodów>
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    wtorek, 20 kwietnia 2010
 

Sponsorzy

amplus