Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

ZO/ZA Ruś Mała - wyniki, galeria zdjęć

Prezentujemy wyniki oraz galerię zdjęć z Zawodów Ogólnopolskich oraz Zawodów Amatorskich w Rusi Małej koło Ostródy, które odbyły się  w miniony weekend. W najdłuższym konkursie klasy 1* na dystansie 85 km triumfowała Elżbieta Horbowiec dosiadająca ogiera Ghazallah. Drugi Był Maciej Kacprzyk na Ferrro, a trzecia Dorota Krzywicka na Sahibie.


Zawody jak na tegoroczne warunki miały stosunkowo skromną obsadę. W ramach Zawodów Ogólnopolskich rozegrano 4 konkursy: 1* (3 pary na starcie, 3 ukończyły), N (2 pary na starcie, 2 ukończyły), P (11 par na starcie, 10 ukończyłyo oraz L (7 na starcie, 7 ukończyło). Większa frekwencja była w konkursach amatorskich, określanych przez ganizatora zawodów Andrzeja Saneckiego, mianem średniodystasnowych. W klasie LL wystartowało 12 koni i tyle samo ją ukończyło. W króciutkim konkursie klasy "LLL" wystartowały z kolei 3 pary.

Zawodnicy w piekną, słoneczą pogodę zmagali się z zaskakująco trudną, lekko pagórkowatą i posiadającą wiele zakrętów trasą. Problemy z oznakowaniem i wynikającymi z tego licznymi pomyłkami, przysłoniły wielkie walory estetyczne pętli wiodących przez podostródzkie lasy oraz wokół jeziora Szeląg Wielki.

 

Wyniki:

ZO-1*

ZO-N

ZO-P

ZO-L

ZA-LL

ZA-LLL

Galeria zdjęć>

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 07 czerwca 2010
 

Sponsorzy

amplus