Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Termin zgłoszeń do MPMK/ZO Gienusze

Przypominamy, że 20 września br. mija termin zgłoszeń do Mistrzostw Polski Młodych Koni oraz Zawodów Ogólopolskich, które odbędą się w Gieniuszach, w dniach 8 - 10 października 2010 r. Zgłoszenie po terminie powoduje wzrost wpisowego o 50%. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zgłoszenie do MPMK muszą być dokonywane na specjalnych drukach zgłoszeniowych.

Zawody w Gieniuszach rozpoczną się w piątek, 8 października o godzinie 16 przeglądem weterynaryjnym oraz oceną na płycie koni 4-letnich biorących udział w MPMK. W sobotę, 9 października, zostaną rozegranę konkursy kategorii 2* na dystansie 124,7 km o Puchar Prezesa WFS w B-stoku, 1* na dystansie 91,0 km o Puchar Prezesa PdlZJ,  klasy N na dystansie 85,7 km o Puchar Sekretarza WFS w B-stoku oraz konkurs MPMK 6-letnich o Puchar Prezesa PZHK. W niedzielę, 10 października, zostaną rozegrane konkursy klas P na dystansie 53,2 km o Puchar Prezesa Metal-Fach Sokółka  oraz L na dystansie 32,5 km o Puchar Prezesa KJ BIK Gieniusze, a także konkursy MPMK koni 4-letnich (o Puchar Prezesa WZHK w Białymstoku) i 5 letnich ( o Puchar Prezesa PZJ).

Konkursy 1, 2, 3, 4, 5 rozegrane zostaną w ramach zawodów ogólnopolskich przeprowadzonych równolegle do MPMK. Zawodnicy PdlZJ zajmujący najlepsze miejsca w tych konkursach zostaną Mistrzami Podlasia na rok 2010 w poszczególnych kategoriach (L, P, N, 1*, 2*). W klasie  2* rozegrany zostanie konkurs Best Condition.

Zawodnikom planującym start w MPMK koni 6-letnich przypominamy, że zgodnie z Regulaminem MPMK w tym konkursie będzie obowiązywała waga minimalna wynosząca 70 kg.

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 15 września 2010
 

Sponsorzy

amplus