Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Kurs sędziowski w "Dolinie koni" - 7 - 9.10.2011 r.
Kurs sędziowski w "Dolinie koni" - 7 - 9.10.2011 r. PDF Drukuj Email

Małopolski Związek Jeździecki i Klub Jazdy Konnej „Dolina Koni” w Łukowem organizują podstawowy kurs sędziowski w dyscyplinie sportowych rajdów konnych (nr kursu: S/P/F/58/2011). Kurs odbędzie się w dniach 7-9 października 2011 r. w Ośrodku Jeździeckim Dolina Koni w Łukowem.

 

Zainteresowane osoby proszone są o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 30.09.2011 r. Informacji udziela telefonicznie Agata Nieciecka tel./faks: +48 13 46 59 267.

Warunki przyjęcia na kurs sędziowski:
Kandydat musi być pełnoletni i posiadać minimum średnie wykształcenie.
Powinien posiadać brązowa odznakę jeździecką lub klasę sportową albo uprawnienia instruktora szkolenia podstawowego PZJ, instruktora sportu lub trenera. (Wymagane będzie przedstawienie kserokopii stosownych dokumentów w dniu rozpoczęcia kursu; prosimy mieć również ze sobą oryginały tychże dokumentów)
Kandydat winien przedstawić zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pełnienia funkcji sędziego jeździeckiego wystawione przez uprawnionego lekarza medycyny sportowej a także dostarczyć 2 zdjęcia do legitymacji.
Na stronie PZJ są do pobrania przepisy jeździeckie, które będą omawiane na kursie tj. przepisy ogólne, przepisy o sędziach, przepisy dotyczące dyscypliny sportowych rajdów konnych , przepisy weterynaryjne.

Koszt kursu: 100 PLN. Cena kursu nie obejmuje opłaty za wydanie licencji przez PZJ. Wpłat należy dokonywać na miejscu w Łukowem w dniu rozpoczęcia kursu.

Kurs kończy się egzaminem. Osoby, które uzyskają ocenę pozytywną na egzaminie, po złożeniu stosownego wniosku, otrzymają licencję sędziego kl. III w dyscyplinie sportowych rajdów konnych.

Informacja o godzinie rozpoczęcia kursu zostanie podana na stronie MZJ Kraków i na stronie KJK Dolina Koni – www.dolinakoni.pl – 3 dni przed rozpoczęciem kursu oraz bezpośrednio zostanie wysłana do zapisanych osób drogą mailową (o ile zostanie podany adres mail).

Informacja dodatkowa: Noclegi i wyżywienie: Ośrodek Jeździecki Dolina Koni, Łukowe – 13 46 59 267 (Agata Nieciecka)

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 02 września 2011
 

Sponsorzy

amplus