Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

31 numer magazynu Enduranceworldonline

EWOL 31

Aktualny, 31 numer magazynu Enduranceworldonline (EWOL) rozpoczyna relacja z zawodów "National Day Cup" rozegranych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W kolejnych artykułach znajdziemy obszerne sprawozdania okraszone zdjęciami z zawodów w Brazylii, Australii, Urugwaju oraz Argentyny. W tym numerze przeczytać możemy również o 55 zawodach w Santa Susanna koło Barcelony (Hiszpania). Te rokrocznie rozgrywane w grudniu zawody na 2 x 100 km zamykają sezon rajdowy w Europie.

 

Numer uzupełnia jeszcze ralacja z pierwszych zawodów z serii "Gianats Endurance Challenge" rozgrywanej w ZEA. "Puchar Gigantów" składa sie z trzech konkursów w których mogą uczestniczyć zawodnicy ważący minimum 75 kg bez siodła (stąd nazwa...?). 

31 numer Enduranceworldonline

Enduranceworldonline to magazyny internetowy w technologii flash utrzymany w konwencji wirtualnego czasopisma. Znajdziemy w nim nie tylko obszerne relacje wraz ze zdjęciami z zawodów rajdowych z całego Świata, ale także ciekawe wywiady z zawodnikami, trenerami, etc. Magazyn wydawany jest w aż 6 językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim oraz arabskim.

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 11 stycznia 2009
 

Sponsorzy

amplus