Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Zaproszenie na MPMK
W dniach 20-21 września 2013 Klub Jeździecki Champion będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Młodych Koni w Sportowych Rajdach Konnych, które odbywać się będą pod patronatem PZHK. Konie rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: czteroletnie na dystansie 33,4km, pięcioletnie na dystansie 43,4 km, a sześciolatki będą miały do pokonania 80km. Starty rozpoczną się 21 września w sobotę o godzinie 8.30, a uroczyste zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 19.
Jest ogromną wolą organizatorów, a także środowiska rajdowego, aby  tegoroczną edycją MPMK oprócz zawodników zainteresować jak najszersze środowiska.
W pierwszej kolejności myślimy o hodowcach , właścicielach i miłośnikach koni arabskich, małopolskich, a także innych ras, które próbują swych sił w rajdach.
Pragniemy również zaprosić i zainteresować naszą dyscypliną środowisko wyścigowe, jako że spora część koni arabskich po torach trafia właśnie do rajdów. Postaramy się przedstawić rajdy jako alternatywę dla hodowców, właścicieli koni i ich użytkowników.
Po zakończeniu zawodów planowane jest uhonorowanie hodowców najlepszych w ostatnich latach polskich koni rajdowych, które odniosły światowe sukcesy. Wszystkim zainteresowanym chętnie opowiemy o naszej ulubionej dyscyplinie. Mamy również nadzieję, że w miłej atmosferze będzie szansa , aby zastanowić się nad wykorzystaniem potencjału użytkowego polskich koni arabskich, jak i półkrwi. Młode konie to zawsze nadzieja dla hodowców, właścicieli, sportowców, miłośników.
Pragniemy zaprosić Państwa na Mistrzostwa Polski z nadziejami na lepsze jutro polskiej hodowli, rajdów i jeździectwa.      

KJ Champion,
Szef Komisji Rajdów PZJ Ryszard Zieliński
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 09 września 2013
 

Sponsorzy

amplus