Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Rajdowa sztafeta pobiegnie w Bochni
Rajdowa sztafeta pobiegnie w Bochni PDF Drukuj Email
BochniaJuż wkrótce, bo w dniach 7-9 marca sztafeta „Endurance Team”  w składzie: Patrycja Bereznowska, Izabela Drażba, Artur Landau i Tomasz Jagielski weźmie udział w sztafecie biegowej w Kopalni Soli w Bochni!. „Rajdowcy” będą przez 12 godzin non stop pokonywać trasę  poprowadzą 212 metrów pod ziemią zabytkowymi wyrobiskami bocheńskiej kopalni soli.
Jest to jubileuszowa 10 edycja  biegu znanego w całym środowisku, mającego na swoim koncie liczne nagrody min. „Złoty Bieg” , „Filipides”, a także dwa rekordy Guinnessa  Biorą w nim udział zarówno profesjonalni, uznani maratończycy, jak i amatorzy biegów z całej Polski, a także z kilku krajów Europy. Nasi rajdowi zawodnicy to osoby czynnie uprawiający także bieganie, a sam kapitan sztafety – Patrycja Bereznowska, to Vice Mistrzyni Polski w biegu 24 godzinnym!
Oprócz tej czwórki jeszcze dwóch zawodników rajdowych weźmie  udział w imprezie, Krzysiek Wojtecki, startujący ponownie z ekipą „MaratonówPolski.pl Team” oraz Magda Głód – z ramienia organizatora biegu i ewentualnego zawodnika rezerwowego.
Startując w 12-godzinnej sztafecie w Bochni chcielibyśmy podkreślić, jak ważna jest sprawność zawodnika w celu osiągnięcia sukcesów w dyscyplinie rajdów, oraz zachęcić „piechurów” do zainteresowania się sportem jeździeckim. A także, nie ma co ukrywać, udowodnić że nie jesteśmy gorsi od naszych koni. Będzie to także też zapewne kondycyjny sprawdzian przed zbliżającym się rozpoczęciem się sezonu rajdowego w Polsce.
Wpisany przez Magdalena Głód    czwartek, 27 lutego 2014
 

Sponsorzy

amplus