Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Informacje KR: Kalendarz 2009 oraz zmiany w Regulaminie

PZJPublikujemy propozycje zmian w Regulaminie Dyscypliny proponowane przez Komisję Rajdów PZJ oraz wstępny kalendarz zawodów ogólnopolski oraz międzynarodowych w sezonie 2009 zatwierdzony przez Zarząd PZJ. Wstępny kalendarz zawodów pochodzi z witryny internetowej Polskiego Związku Jeździeckiego. Nie jest to ostateczna wersja, terminy oraz miejsca poszczególnych imprez mogą ulec zmianie, w dalszym ciągu trwają rozmowy z organizatorami zawodów

1. Główną zmianą w nowej wersji Regulaminu Dyscypliny będzie wprowadzenie klasyfikacji dystasnów gwiazdkowych (1, 2, 3*) takiej samej jak w nowej wersji przepisów międzynarowodywch. Uważamy, że zmiany w zasadach rozgrywania klas LL, L oraz P nie są konieczne. Proponujemy jedynie wydłużyć klasę P do 65 km. Uważamy, że nie należy wprowadzać klasy ściganej na dystansie krótszym niż 80 km (1*) oraz żadnej dodatkowej klasy pomiędzy klasą P (40 - 65 km) oraz klasą 1* (80 - 119 km). Nową wersję Regulaminu dyscypliny chcemy przedstawić do końca bierzącego miesiąca. Zainteresowane osoby prosimy o sugestie i opinnie na forum internetowym endurance.pl, a także drogę e-mailową lub telefoniczną z członkami Komisji. 

Jednocześnie publikujemy poniżej propozycje zmian w regulaminie autorstwa Jerzego Maliszewskiego. 

Propozycje zmian Jerzego Maliszewskiego w Regulaminie Dyscypliny

 

2.Wstępny kalendarz zawodów pochodzi z witryny internetowej Polskiego Związku Jeździeckiego. Nie jest to ostateczna wersja, terminy oraz miejsca poszczególnych imprez mogą ulec zmianie, w dalszym ciągu trwają rozmowy z organizatorami zawodów.

 

 

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 21 stycznia 2009
 

Sponsorzy

amplus