Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

ZA Czernichów 01.06.2014 - wyniki
RAJDOWY PUCHAR  MAŁOPOLSKI ROŚNIE W SIŁĘ
1 czerwca 2014 roku rozegrano drugie zawody w ramach Pucharu Małopolski  w Towarzyskich Rajdach Konnych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu organizatorów tej edycji zawodów - „Stajni U Gniadego” w Czernichowie – zawody przebiegły sprawnie, mimo dużej liczby startujących zawodników – tym razem oglądaliśmy aż 33 pary.
I chociaż nie obyło się bez typowych „przypadłości” rajdowych - kulawizna konia, pomyłki na trasie, eliminacje z powodu zbyt szybkiej jazdy –  zawody przebiegały w miłej atmosferze i nikt nie wyjeżdżał rozżalony. Wręcz przeciwnie, wszyscy „pechowcy” dostrzegli w swoich potknięciach dobre strony traktując je jako cenny bagaż doświadczeń, który pozytywnie zaprocentuje w kolejnej, trzeciej już edycji zawodów Pucharu, która odbędzie się w dniach 1- 2 sierpnia 2014 roku w Łopusznej.
Puchar jest otwarty dla jeźdźców– amatorów z całej Polski. Bliższe informacje można uzyskać pod nr tel. 504 281 010 (Krzysztof Pstruś) lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Poniżej wyniki zawodów z Czernichowa oraz aktualny ranking Pucharu.
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    środa, 04 czerwca 2014
 

Sponsorzy

amplus