Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Informacja nt. MPMK 2014
W dniach 5-7 września br. w Koczku na Mazurach zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Polski Młodych Koni w sportowych rajdach konnych. Konkursy dla koni 4-(klasa L), 5-(klasa P) oraz 6-letnich (klasa N) zostaną rozegrane według regulaminu dostępnego na stronie PZHK.
Konie nie spełniające warunków rodowodowych i kwalifikacyjnych będą rywalizowały razem z końmi spełniającymi warunki PZHK i będą klasyfikowane łącznie w Otwartych Mistrzostwach Polski Młodych Koni. Z tej klasyfikacji zostaną wyłonione najlepsze konie spełniające warunki PZHK i będą one klasyfikowane w Mistrzostwach Polski Młodych Koni. (analogiczna zasada obowiązuje np. w Otwartych Mistrzostwach Europy.)
Razem z konkursami dla młodych koni mogą być rozegrane zwykłe Zawody Krajowe.
Osoby planujące start swoich koni w Koczku proszone są o kontakt e-mailowy z organizatorami ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) i wstępne informacje nt. wieku oraz rasy swoich koni. W razie potrzeby konkursy mogą zostać rozdzielone na dwa dni (piątek, sobota) tak aby umożliwić start jednego zawodnika na dwóch koniach. Ponadto w przypadku udziału w MPMK minimum 10 koni rasy małopolskiej będzie możliwość rozegrania dodatkowego czempionatu hodowlanego z oceną pokroju dla tej rasy.
Wpisany przez Maciej Kacprzyk    poniedziałek, 21 lipca 2014
 

Sponsorzy

amplus