Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Puchar Małopolski w Sportowych Rajdach Konnych zmierza do finału...
13 września 2014 roku w Kamionce Wielkiej k/Nowego Sącza, przy udanej  pogodzie rozegrane zostały 4. zawody w ramach Pucharu Małopolski w Towarzyskich Rajdach Konnych, które zakończyły serię kwalifikacji do finału PUCHARU.
Przed nami FINAŁ PUCHARU w Jawornikuk/Myślenic, który odbędzie się w sobotę - 4 października 2014 - na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków rajdów konnych.
To tutaj wszystko się rozstrzygnie. Każdy zawodnik ma jeszcze szanse, bo zgodnie z regulaminem, do końcowej punktacji będą liczone tylko trzy najlepsze wyniki z czterech konkursów kwalifikacyjnych, a więc jeden mniej udany start nie przekreślił nikomu szansy na zwycięstwo. Różnice punktowe w rankingu są niewielkie, natomiast punkty w Finale są liczone podwójnie, dlatego..… jeszcze wszystko może się wydarzyć! Zapowiada się więc emocjonująca walka o tytuł zwycięzcy 1. PUCHARU MAŁOPOLSKI W TOWARZYSKICH RAJDACH KONNYCH.
Przy okazji pragniemy przekazać, w imieniu zawodników i uczestników imprezy w Kamionce Wielkiej, słowa uznania dla organizatora zawodów- pani Urszuli Kocembie, która w sposób przykładowy przygotowała przedsięwzięcie nie tylko pod względem sportowym, ale zadbała również o imprezy towarzyszące  wypełniające czas oczekiwania na powrót zawodników z trasy. Udanym  pomysłem okazał się przegląd piosenki końskiej dla dzieci, konkurs plastyczny „magiczny koń” i konkurs wiedzy o koniu, a czarę zadowolenia dopełnił wkomponowany w uroczyste zakończenie zawodów pokaz kaskaderskiej jazdy konnej w wykonaniu członka grupy rekonstrukcyjnej Wojska Polskiego.

ZA Kamionka Wielka 13.09.2014 L "Duże konie" - wynikipdf25.65 KB
ZA Kamionka Wielka 13.09.2014 L "Małe konie" - wynikipdf25.58 KB

Dodatkowe informacje Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tel: 504-281-010
Wpisany przez Krzysztof Pstruś    środa, 17 września 2014
 

Sponsorzy

amplus