Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

II. Puchar Małopolski w Towarzyskich Rajdach Konnych 2015
Spotkanie Organizatorów Drugiego Pucharu Małopolski w Towarzyskich Rajdach Konnych odbyło się, dzięki uprzejmości p. Jerzego Rachwała, w jego przytulnej kawiarence na Zarabiu w Myślenicach, w dniu 31 stycznia 2015 roku.
Rozegrany w 2014 roku I. Puchar Małopolski cieszył się ogromnym  zainteresowaniem (117 startów) i mimo paru drobnych „potknięć”, okazał się niekłamanym sukcesem. Podbudowani tym faktem rozpoczęliśmy przygotowania do drugiej edycji Pucharu.
W tym roku zmagania pucharowe rozpoczynamy w niedzielę 17 maja 2015 r. w Mszanie Górnej, na trasach rajdu przygotowanego przez p. Roberta Sławeckiego.
Na początku wakacji, w niedzielę 21 czerwca 2015 r. spotykamy się w Wietrzychowicach k/Tarnowa u p. Jolanty Lubery.
W Łopusznej będziemy gościć przez dwa dni. W sobotę 01 sierpnia 2015 r. zawodnicy będą zmagać się z trudami trasy rajdu wokół tej urokliwej miejscowości na XIII Mistrzostwach Polski Amatorów w Sportowych Rajdach Konnych, a w niedzielę 02 sierpnia organizator p. Stanisław Buła zaplanował, oprócz konkursów  w skokach przez przeszkody, także niezwykle emocjonujące zmagania miejscowych górali w zrywce drewna. W niedzielę też nastąpi uroczyste zakończenie Mistrzostw połączone z wręczeniem medali, pucharów i nagród zwycięzcom XIII Mistrzostw Polski Amatorów w Sportowych Rajdach Konnych.
Kolejny, czwarty raz w tym roku, spotkamy się w sobotę 12 września 2015 r. w Minodze koło Skały, ok.20 km na północ od Krakowa . Tam p. Joanna Cybulska w ośrodku jeździeckim „Prawdzic” zorganizuje po raz pierwszy Rajd Konny.
Zakończymy nasze zmagania w sobotę 10 października 2015 r. w Kamionce Wielkiej u p. Urszuli Kocemby, gdzie rozegrany zostanie Finałowy Konkurs Pucharu i nastąpi uroczysta ceremonia zakończenia i nagradzania zwycięzców II. Pucharu Małopolski w Towarzyskich Rajdach Konnych za rok 2015. 
Oj, będzie się działo !
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW KONI NA RAJDOWE TRASY DO MAŁOPOLSKI.
Szczegółowe informacje  - email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 08 lutego 2015
 

Sponsorzy

amplus