Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

32 numer magazynu Enduranceworldonline

EWOLJest już dostępny najnowszy, 32 numer magazynu internetowego Enduranceworldonline. Numer rozpoczyna relacja z drugiego konkursu pucharowego "Gianats Series" dla  zawodników ważących minimum 75 kg bez siodła, który tym razem został rozegrany w Bahrajnie. Oprócz tego przeczytać można sprawozdanie z zawodów na Florydzie - ostatnich zawodów CEI rozegranych w USA w roku 2008, a także relacje z dwóch imprez rozegranych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w tym jednej wyłącznie dla kobiet.

Wszystkie relacje uzupełnione są zdjęciami z poszczególnych zawodów. Numer uzupełnia ciekawy artykuł o młodym, lecz już utytułowanym, zawodniku z Argentyny, Augustinie Vita.

32 magazynu Enduranceworldonline

Enduranceworldonline to magazyn internetowy w technologii flash utrzymany w konwencji wirtualnego czasopisma. Znajdziemy w nim nie tylko obszerne relacje wraz ze zdjęciami z zawodów rajdowych z całego Świata, ale także ciekawe wywiady z zawodnikami, trenerami, etc. Magazyn wydawany jest w aż 6 językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim oraz arabskim.

 

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    niedziela, 08 lutego 2009
 

Sponsorzy

amplus