Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

President Cup 2009 - Start już jutro!

LogoJutro, polskie zawodniczki, Beata Dzikowska (Cyryl) oraz Kamila Kart (Cert) z KJ Champion Łódź wezmą udział w zawodach o Puchar Prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To 10 edycja tych prestiżowych zawodów, które zostaną rozegrane w Abu Dhabi. Ze 160 km trasą zmierzy się ponad 100 par, większość będą stanowić jeźdźcy z Bliskiego Wschodu, ale z zaproszenia organizatorów skorzystali również zawodnicy z Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, USA, Niemiec, Belgii oraz Australii.

Zawody zostaną rozegrane na 6 pętlach o następujących długościach: 34, 32, 30, 24, 24 oraz 16 km z przerwami 30, 30, 30, 50, and 40 minut. Pula nagród to 1,5 mln Dh, czyli niecałe 1,5 miliona złotych, a także 4 samochody terenowe.

Polskie konie są na miejscu od początku lutego, dziś pomyślnie przeszły przegląd weterynaryjny. Jak poinformowała nas Beata Dzikowska, pierwszą pętle nasze zawodniczki planują przejechać w tempie 17 km/h. Dalsze  tempo jazdy będzie zależało od pogody, dziś było 25 stopni, ale jak będzie jutro nie wiadomo. Start jutro o 6 rano.  Życzymy powodzenia!

Poniżej kilka zdjęć z treningów:

 

Beata Dzikowska i Kamila Kart Belinda Hitzler

Beata Dzikowska i Kamila Kart

Beata Dzikowska na Cyrylu

zawodnik z Portugalii

 

Wpisany przez Maciej Kacprzyk    piątek, 13 lutego 2009
 

Sponsorzy

amplus