Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

Drugi Puchar Małopolski
Drugi Puchar Małopolski w sportowych rajdach konnych 2015 - pomału zmierza do finału.
13 września 2015 roku w Minodze k/Skały, przy wspaniałej pogodzie, rozegrane zostały 4. zawody kwalifikacyjne w ramach Pucharu Małopolski w Towarzyskich Rajdach Konnych, które zakończyły serię kwalifikacji do finału PUCHARU.
Przed nami finał pucharu w Kamionce Wielkiej k/Nowego Sącza, który odbędzie się w sobotę - 17 października 2015 - na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków rajdów konnych.
To tutaj wszystko się rozstrzygnie. Każdy zawodnik ma jeszcze szanse, bo zgodnie z regulaminem, do końcowej punktacji będą liczone tylko trzy najlepsze wyniki z czterech konkursów kwalifikacyjnych, a więc jeden mniej udany start nie przekreślił nikomu szansy na zwycięstwo. Różnice punktowe na czołowych miejscach w rankingu są minimalne, dwupunktowe, natomiast punkty w Finale są liczone podwójnie, zatem.... jeszcze wszystko może się wydarzyć! Zapowiada się więc emocjonująca walka o tytuł zwycięzcy 2. Pucharu Małopolski w towarzyskich rajdach konnych.
Bardzo cieszy, że nasz Puchar, z zawodów na zawody, rośnie w siłę. W Minodze liczba zawodników kolejny raz dopisała - na starcie pojawiło się aż 29 par : w kategorii dużych koni zawody ukończyło 15 par, a w kategorii kuców 8 par. Mieliśmy również przyjemność gościć na naszych zawodach w Minodze zawodników-sportowców, którzy przybyli do Minogi „polerować” formę przed startami w poważnych zawodach krajowych i zagranicznych.
Pragniemy w tym miejscu podziękować organizatorowi zawodów w Minodze, pani Joannie Cybulskiej - która, choć był to jej debiut w tej dyscyplinie, z dużym zaangażowaniem podjęła się trudu przygotowania tak sporego i niełatwego przedsięwzięcia, jakim są zawody w rajdach konnych.
Od siebie dodam, że rajdy konne ciągle mnie zadziwiają, ciągle czegoś uczą. Na zawodach w Minodze upewniły mnie, że nie ma sytuacji bez wyjścia, ze rozbieżność zdań, przy dobrej woli, zawsze może się zakończyć „podaniem ręki na zgodę”. Bardzo to było budujące i życzę rajdom, jako dyscyplinie w ogóle, żeby kultywowały na co dzień takie zachowania.

Eulalia Michalik


Puchar jest otwarty dla jeźdźców–amatorów z całej Polski. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą formą wypoczynku i nieprofesjonalnego
współzawodnictwa.

Poniżej wyniki zawodów w Minodze oraz aktualny Ranking Pucharu.

pdfWyniki>>

Dodatkowe informacje Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel: 504-281-010
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    piątek, 25 września 2015
 

Sponsorzy

amplus