Galerie zdjęć

EnduracePL na Facebook

www.endurance.pl

SRK Kliczków 2018
zamekkkliczkow mMamy ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w zawodach w sportowych rajdach konnych organizowanych po raz pierwszy na Zamku Kliczków oraz po raz pierwszy na Dolnym Śląsku. Trasy naszych rajdów przebiegają wyłącznie przez Bory Dolnośląskie, stanowiące największy i najatrakcyjniejszy pod wieloma względami kompleks leśny w Polsce. Gwarantujemy Państwu znakomite podłoże piaszczyste i trawiaste z niewielkimi różnicami wzniesień i możliwoscią tworzenia dowolnych pętli, bez konieczności przecinania asfaltowych dróg publicznych. Bory Dolnośląskie kryją w sobie siatkę ponad 200 km szlaków konnych i tym samym stanowią idealne miejsce do współzawodnictwa w tej pięknej dyscyplinie. Mamy poparcie naszego Pana nadleśniczego, który jest przyjaźnie nastawiony do sportów konnych.
Zapewnimy Państwu niezapomnianą scenerię z historycznym Zamkiem w tle w zamian za pomoc w zdobywaniu doświadczenia w roli organizatora SRK. Już w tym roku udało się zapewnić nagrody finansowe oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Przy okazji tych zawodów odbędzie się wiele imprez towarzyszących. Jednak przede wszystkim pragniemy powrócić do "starej szkoły" i przywołać rajdową atmosferę z dawnych lat oraz zwyczaj integracji przy ognisku.
Mamy nadzieję, iż wraz z nami zapiszą Państwo pierwszą stronę w księdze sportowych rajdów konnych na Dolnym Śląsku oraz przyczynią się Państwo do wpisania się naszych zawodów na stałe do kalendarza rajdowego. Chcielibyśmy corocznie zwiększać rangę naszej imprezy sportowej a tym samym stworzyć możliwość rozowju dyscypliny w naszym kraju i umożliwić Państwu współzawodnictwo na światowym poziomie na ojczystej ziemi. Zatem zapraszamy serdecznie, rodzinna atmosfera oraz rywalizacja fair play gwarantowane. Do miłego zobaczenia.

Organizatorzy
Wpisany przez Zbigniew Kacprzyk    niedziela, 01 lipca 2018
 

Sponsorzy

amplus