Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

tabu

Wysłane przez Grażyna Polak 
tabu
2004-03-14; 14:00:47
Skacząc po różnych forach (teraz wiem, że się to tak pisze) rajdowych - niestety tych nie polskich widzę, że zawodnicy wymieniają swoje doświadczenia: co? po co? kiedy? jak? do czego jaki trening służy? co jest lepsze w jakim okolicznościach? Czasami pytania są bardzo trywialne (ale nie podobno głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi), czasami bardzo rzeczowe. W końcu jakaś dobra dusza na nie odpowiada, czasami wywiązuje się ożywiona dyskusja, która daje pojecie co inni robią i myślą. Z pewnością daje to poczucie większej integracji środowiska, chociaż nie wszyscy muszą się kochać (może nawet lepiej).
U nas trening to chyba temat tabu lub tajemnica poliszynela - nie jestem tego w stanie zrozumieć (może percepcja mojego mózgu na to nie pozwala). Gdyby była z tego robienia tajemnicy jakaś korzyść ( a może jest?), gdyby ujawnienie groziło uszczerbkiem ( na zdrowiu lub portfelu)?
O co się nasi mistrzowie tak boją? Że urośnie im konkurencja?

Re: tabu
2004-03-17; 13:24:06
W oczekiwaniu na treningi naszych mistrzów proponuję następującą stronę: endurance.net. Niektóre teksty warte przeczytania.

zk



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 10:37 przez Zbigniew Kacprzyk.
Re: tabu
2004-03-29; 14:15:09
Ja wielkim rajdowcem jeszcze smiling smiley nie jestem ale służe pomocą jak masz jakieś pytania pomoge na ile będe mogła.
pozdrawiam
Re: tabu
2008-06-14; 22:47:11
stronka nie działa ;P
ale zastanawia mnie tajemniczosc jesli chodzi o rózne metody naturalne - no ale to juz offtop
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować