Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

trening Kanavy

Wysłane przez J.Krawczyk 
trening Kanavy
2004-04-05; 18:34:07
W ostatnich KiR w artykule Ewy Szarskiej "Burza w rajdowej szklance" jest uwaga o treningu V.Kanavy. Pani Szarska pisze, że Kanavy szczegółowo opisuje trening. Gdzie można znaleźć treningi Kanavy? Czy są w internecie?

Janusz Krawczyk

Re: trening Kanavy
2004-04-06; 22:33:29
Około półtora roku temu napisałam artykuł do KiR w którym opisywalam trening Valery. Podstawą do napisania mojego artykułu był opis pobytu i treningu angielskiej zawodniczki na farmie u Valery. Bylo to publikowane w angielskim rajdowym miesięczniku Distance International (obecnie nazywa się Distance Riding).
Re: trening Kanavy
2004-04-07; 10:35:57
Znam artykuł Pani z KiR. Dokładnie go przestudiowałem.
Niestety nie mam namiarów na czasopismo Distance Riding. Chyba nie mają internetowej strony? Czy może Pani podać adres do redakcji? Może zaprenumeruję.

JK

Re: trening Kanavy
2004-04-07; 20:26:45
Prenumerata kosztuje 34 funty rocznie. kontaky e-mail enquiries@jcagroup.com
Re: trening Kanavy
2004-04-10; 13:44:09
W Internecie znalazłem interesujący wywiad z Valerie Kanavy:
[mrhorse.com].

W internetowym sklepie amazon.com można kupić następujące ksiązki o przygotowaniu konia do rajdów:
The Complete Guide to Endurance Riding and Competition by Donna Snyder-Smith, Valerie Kanavy
Go the Distance: The Complete Resource for Endurance Riders by Nancy S., DVM Loving
Endurance Riding: From First Steps to 100 Miles by Clare Wild
All About Endurance Riding (Allen Photo Guide) by Marcy Pavord

Okładki książek:


zk
az
Re: trening Kanavy
2004-04-13; 14:51:30
Przepraszam, za wyznanie ale nie wiedziałem o istnieniu w/w książek. Mam wielki opór do zakupów przez Internet z podaniem nr karty kredytowej.
Czy książki można może kupić w Polsce?

Andrzej

Re: trening Kanavy
2004-04-26; 11:57:36
Witam!

Pan Kacprzyk prosił mnie, żebym się dowiedziała, w jakich cenach mogłabym zciągnąć te książki do Polski. Nie wygląda to na ten moment najlepiej. Oto ceny na amazon.com i u mnie:
The Complete Guide to Endurance Riding and Competition by Donna Snyder-Smith, Valerie Kanavy - 19,56$ i 150zł

Go the Distance: The Complete Resource for Endurance Riders by Nancy S., DVM Loving - 18,7$ i 180zł

Endurance Riding: From First Steps to 100 Miles by Clare Wild - nakład tej książki się wyczerpał, ale można dostać używaną, ale cenę u mnie podam później - 39,95$

All About Endurance Riding (Allen Photo Guide) by Marcy Pavord - 10,95$ i 55zł
Do tego dojdą koszty przesyłki lub isstnieje możliwość dostarczenia na zawody (najwcześniej do Koczka, bo do Świdna nie dojdzie).

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam do kontaktu ze mną: sklep@eltan.pl

Pozdrawiam

Kaśka Bogacka
Re: trening Kanavy
2004-04-27; 11:07:51
Książa Go the Distance: The Complete Resource for Endurance Riders by Nancy S., DVM Loving jest przetłumaczona na język niemiecki, ISBN 3-487-08428-7.



Wiecej informacji jest na stronie [www.vdd-aktuell.de]

zk

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować