Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Wasz pierwszy startsmiling smiley

Wysłane przez Ewa Marciniak 
Wasz pierwszy startsmiling smiley
2005-09-26; 20:56:43
Tak jak w temaciesmiling smiley moze jak troche poopowiadacie to sie troche forum rozbudziwinking smiley

Ja swoj pierwszy start planuje dopiero na przyszly rok ale mowie Wam ze juz sie denerwuje!grinning smiley a nawet bardzowinking smiley no bo ja bym jechala w jakiejs L i bym jechala bez nikogo znajomegotongue sticking out smiley a na wielu zdjeciach z zawodow widze ze osoby czesto jada w parachwinking smiley ciekawa jestem jak to bedzie i juz sie nie moge doczekacsmiling smiley a jak Wasze pierwsze starty wygladaly??startowaliscie z kims czy sami?smiling smiley
Re: Wasz pierwszy startsmiling smiley
2005-10-09; 14:46:43
ja moj pierwszy start bardzo dobrze pamietam, i mam z niego mile wspomnienia :] jechalam w parze z dziewczyna ktorą pierwszy raz widzialam na oczy, a obecnie jestemy bardzo dobrymi kolezankami, wg mnie o wiele lepiej jedzie sie w parze, szybciej mijają te kilomtery, jeszcze jak macie wspolne tematy to juz wogole.Oczywiscie moj pierwszy start byl w klasie L na 39 km i byl to moj duzy debiut, poniewaz zajęłam I miejsce, byly to moje pierwsze zawody i juz pierwsze miejsce z czego bardzo sie cieszylam i dalo mi to odwage na nastepne starty.
Z początku gdy dojechalam w miejsce zawodow i zobaczylam konie ktore startowaly ze mna w tej samej klasie, pomyslam ze jak wogole ukoncze ta trase i zajme chociaz przed ostatnie miejsce to bede baardzo szczesliwa, wyglady na idealnie przygotowane, ze swietna kondycja, sprzetem za kilkadziesiat tysiecy. Ale jednak to jest dowod, ze nie chodzi tu tylko o to,kto ma droższe siodło, czy konia o nie mozliwie ogromnje cenie, tylko przede wszytkim o zaufanie do siebie, miedzy jezdzcem a zwierzęciem, i jak sama nazwa ,,Rajd dlugodystansowy" o kondycje. smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować