Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

droga do konkursów 2*

Wysłane przez Aleksandra Kujawa 
droga do konkursów 2*
2006-12-06; 19:30:22
W związku z tym, że w rajdach wciąż sie wiele zmienia proszę o wyjasnienia.

Ukończyłam w roku 2005 rajdy L i L* na koniu DOMATOR. Potem wyszłam za mąż, zmieniłam nazwisko i urodziłam córke i dlatego nie ukończyłam zadnego rajdu w 2006 smiling smiley)

W roku 2007 zamierzam znowu jezdzic na rajdy (na tym samym koniu) tylko proszę o informacje dotyczące kwalifikacji. Mam nadzieje ze tamte zawody mam zaliczone tak? Teraz musze pojechac 1*tak? Jakie dokumenty są mi potrzebne? Czy musze sie zrzeszać (z tego co przeczytałam na konferencji ustalono że nie)? I dalej jakie musze spełnic warunki by wziąć udział w 2*? Musze dwukrotnie ukończyc 1* tak? A potem czy w tym samym sezonie moge pojechac na 2*? Powiem od razu że głównie chodzi mi o koszty i dlatego jeszcze sie nie zrzeszyłam a mój koń nie ma paszportu pzj. Zamierzam jednak sportowo zaangażować sie w rajdy (mysle ze Domator ma szanse na sukces ale to sie okaże w końcu jestem na razie amatorkąsmiling smiley)

Proszę więc o radę jaka jest dla mnie najkrótsza droga do konkursów 2*?

Aleksandra Kujawa
Re: droga do konkursów 2*
2006-12-06; 20:43:31
Jeszcze chcialabym wiedziec jak to jest (jak bedzie w 2007r.) w praktyce z licencjami konia i zawodnika? Czy wystarczy ukonczyc wymagane zawody czy trzeba miec jakies potwierdzenie na pismie? jakie? i skąd?

Mysle ze podobne dylematy ma wiecej poczatkujacych zawodników, którzy nie mają w poblizu "rajdowych" stajni i klubów winking smiley
Re: droga do konkursów 2*
2006-12-07; 15:07:13
wszystko jest w trakcie opracowan i do konca roku bedzie juz wiadomo.
Staramy sie aby 1* byla bez przynaleznosci i paszportu PZJ natomiast 2*
juz tak jak bylo wczesniej .Caly czas beda sie ukazywaly informacje co sie dzieje.pozdrawim Wodzu
Re: droga do konkursów 2*
2007-01-13; 15:48:45
Połowa stycznia się zbliza i nic nowego sie nie dowiedziałam. Owszem jest (a raczej prawie jest) gotowy regulamin co mnie bardzo cieszy ze wreszcie bedzie napisane czarno na białym jakie są zasady. Ale mnie wciąż zastanawiają zasady zdobywania licencji na kolejne "szczeble drabinki" tzn. na zawody L*, 1* i 2*. Czy wystarczy ukończyć zawody L* aby wystartować w 1*?? A jesli ukończę 1* to mogę wystartować w 2*?? JAkie formalności i "papierki" trzeba pozałatwiać i gdzie?? Nigdzie tego nie znalazłam a jak już pisałam dopiero zaczynam sportowo jezdzic rajdy i nie chciałabym aby sie okazało ze pojadę na zawody (co dla mnie jest baaardzo dużym obciążeniem finansowym) i nie będę mogła wystartować. Ukonczyłam L i L* ale nie mam zadnej licencji a jedynym potwierdzeniem jest dyplomwinking smiley Mój kon nie ma paszportu pzj a ja jestem nadal niezrzeszona i nie mam żadnych licencji PZJ.

Myślę ze problem w połapaniu się w biurokracji ma wielu początkujących rajdowców więc bardzo proszę o pomoc, o podpowiedzi jakie warunki MUSZĘ spełnic. Dla mnie główny problem to finanse wiec staram sie jak najnizszym kosztem i bez opłat pzj jak długo się uda winking smiley

Jeśli koń będzie się sprawdzał to oczywiscie wyrobię mu paszport pzj i opłacę licencję jemu i sobie bo marzę o prawdziwch zawodach 2* i 3* ale to na razie tylko marzenia... może za rok... A tymczasem czy mogę po prostu pojechać np. do Jasiorówki i wystartować w konkursie 1* z takimi dokumentami jak wczesniej startowałam w L*? tj m.in. bez licencji? Z regulaminu wnioskuję że tak ale lepiej się upewnicsmiling smiley I czy wystrczy raz ukończyć 1* by pojechac na zawydy 2*?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować