Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

zawody w slupnie

Wysłane przez kazimiera bieg 
zawody w slupnie
2006-03-13; 15:36:23
Kilka pytan
Jakie wlasciwie konie moga startowac w konkursie nr.1 L* na 50km?
W propozycjach zawodow jest napisane:
5-letnie i starsze rozpoczynajace starty w rajdach.
Czy to znaczy, ze starszy kon, ktory juz startowal, nie moze brac udzielu w tym konkursie?
Konkurs nr.3 CEN*na 70km-seniorzy-
dlaczego tetno jest obnizone do 56 uderzen na minute?



kaska
Re: zawody w slupnie
2006-03-13; 17:02:19
W klasie L* mogą startować konie 5-letnie i starsze, które mają ukończony start w klasie L. Jeśli chodzi o tętno, to takie są przepisy w tej klasie, max 56ud/min.
Pozdrawiam
Re: zawody w slupnie
2006-03-13; 17:09:24
Chyba organizatorzy zawodów w Słupnie nie czytali postów zawodników , jeśli chodzi o dystanse.... Zawodnicy prosili o krótkie dystanse, tymczsem 1* ma aż 70 km. Może jednak trochę skrócić ten dystans??? Przecież to początek sezonu. Na zeszłorocznym otwarciu sezonu 1* nie miała nawet 50km.....
Pozdrawiam
Re: zawody w slupnie
2006-03-13; 19:30:03
Ja sie nastawialam na jakies 20 km, bo to moj pierwszy start...no ale w takim ukladzie chyba pojade 10 km amatorskie zeby sie troche wkrecic, bo w ta zime srednio bylo z treningami-chyba nie tylko u mnie - i nawet nie chce zaczynac 30 ...

co do wyzszych dystansow- ale przeciez jest tez l* na 50 km wiec w czym problem?



Wiadomość zmieniona (19-03-2006 10:49)
Re: zawody w slupnie
2006-03-13; 20:39:54
Hmmm...
W tym problem, że L* i 1* są rozgrywane na zupełnie innych zasadach.
Ps. Ceny, a zwłaszcza boksów chyba odstraszą nie jednego zawodnika...
Pozdrawiam
Re: zawody w slupnie
2006-03-14; 18:29:45
wiza- sorry nie umiem czytac dokladnie... myslalam ze chodzi o L*...

co do cen to myslalam ze tylko dla mnie sa wysokie. Ogolnie wpisowe to i tak jako ze jade amatorskie to dla mnie nie sa wysokie, ale boks? to jest za jedna noc, dobrze rozumiem? Lekka przesada a startujacy raczej nie maja wyboru, chyba, ze wstana w nocy, o swicie wsadza konia do przyczepy i przyjada na odprawe techniczna O_o



Wiadomość zmieniona (19-03-2006 10:50)
Re: zawody w slupnie
2006-03-16; 12:34:53
Wiza, to chyba niezupelnie tak.Obowiazujacy na dzien dzisiejszy regulamin okresla tylko minimalny wiek konia w stosunku do dystansu, nie ma w nim slowa o koniecznosci zaliczania L,L* itd. Zaliczenie dystansu o gwiazdke nizej niz planowany dotyczy tylko 4****.



kaska
Re: zawody w slupnie
2006-03-16; 18:55:35
Droga Kasiu, jeśli chodzi o wiek konia , to masz rację. smiling smiley
Natomiast, biorąc pod uwagę dystanse, nie możesz wystartowac np. w 1* nie zaliczając wczesniej niższych klas. Od 1* obowiązują licencje dla pary ( koń i jeżdziec). Także, żeby wystartować w wyższych kategoriach trzeba zaliczyc niższe szczeble (niestety).
Pozdrawiam
Re: zawody w slupnie
2006-03-23; 17:11:40
ceny boksów obniżyly sie
czy jedzie moze ktoś z Polski poludniowej i mialby miejsce w przyczepie ? ? ?
bo chyba przez problem z moją przyczepą nie bede mogla pojechac sad smiley



"Z?y duch nie o?miela sie wstapic do namiotu,w ktorym znajduje sie ko? czystej krwi." KORAN
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować