Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Komunikat PZJ

Wysłane przez Janusz Watoła 
Komunikat PZJ
2006-04-12; 00:11:57
BRAWO!!!!! po przeczytaniu tego komunikatu czarno widzę rajdy w tym kraju.Dziwi mnie że PZJ tak nielicznej grupie sportowej stawia takie progi do pokonania. Chodzi mi o ilość startów w zawodach krajowych i o liośći koni jakie startują w CEN* itd. Mam takie odczucie i chyba nie tyko ja że ktoś usiłuje zarżnąć RAJDY DŁUGODYSTANSOWE i KLUBY ,a szkoda bo przy dobrej i mądrej propagacji tego sportu za kilkanaście lat Rajdy mogłyby być najliczniejszą zawodniczo dyscypliną jeździecką w tym kraju.
Wydaje się że LOGISTYKA PZJ-tu tego nie czuje! Współczuję ALERGII na RAJDY i wizjonerstwo jakie wkradło się w szeregi PZJ-tu.
Czyżby jedynym klubem reprezentującym tą dyscyplinę miał pozostać
KJ Champoin?

Przepraszam z całym szacunkiem KJ i jego zawodników że posługuję się waszym klubem jako przykład ale odnoszę wrażenie że jako jedyny Klub jesteście w stanie sprostać ambicją obecnej komisji RD.

No może jeszcze jakiś jeden klub by się znalazł.

Zakładam że w
SKOKACH , POWOŻENIU,UJEŻDŻENIU I WKKW

te klocki są jakoś poukładane to z pewnością RAJDY do tej układanki nie należą
.Myślę że w środowisku RD są osoby które mogłyby to uczynić.
I tu wielka prośba(myślę że nie tylko moja) do władz PZJ-tu aby RAJDAMI zarządzano profesjonalnie dla potrzeb rozwoju tej dyscypliny,a nie w sposób komisaryczny który to był przerabiany w czasach PRL-u i nie był przejawem demokracji tylko szeroko pojętego totalitaryzmu.


z poważaniem WIELKI SYMPATYK RD

Janusz Watoła

Re: Komunikat PZJ
2006-04-12; 12:13:14
Skoro Pan czarno widzi rajdy w tym kraju, to niewiem co ja mam powiedzieć- ja już ich wogule niewidze.
Chyba najwyższy czas zacząć skakać

A może dodajmy jeszcze do listy zawodów kontrolnych "Raciechowice 7-9 lipca " smiling smiley

pozdrawiam



Wiadomość zmieniona (12-04-2006 12:44)

kot wojciech
Re: Komunikat PZJ
2006-04-12; 13:53:16
pomijajac juz fakt okreslania zasad kwalifikacji w trakcie sezonu, jak mozna wymagac startu na zawodach ktore sie juz odbyly?!
a co z wczesniejszymi ustaleniami z bylym Przewodniczacym i p. Witkiem Nikolajukiem? i zasadami ustalonymi na konferencji?
czemu warka ma byc jedyna mozliwoscia kwalifikacji na zawody CEI****? a co z konmi ktore takowe kwalifikacje maja?
ciekawe ile razy jeszcze przed warka te zasady kwalifikacji sie zmienia... moze tydzien przed dowiemy sie jeszcze czegos ciekawego......

Izabela Kurczewska



Wiadomość zmieniona (12-04-2006 13:54)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować