Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Forum i fora ze dwora

Wysłane przez Zygmunt Tobiasz 
Forum i fora ze dwora
2007-05-11; 09:52:39
Nie przepadam za atakami personalnymi na forum,ale jeszcze bardziej niepokoji mnie pomysl aby niektorym forumowiczom zalozyc kaganiec.
Forum powinno byc dla wszystkich otwarte
PS
przyznaje ze sam mialem dosyc ostatnio personalnych atakow i chetnie bym zamknal niektorym dzioba.
PS2
Za balagan w regulaminie odpowiadaj ci wszyscy ktorzy twierdzili, ze
"nalezy im pozwolic dzialac".
No to macie.Uderzmy sie w piers to nie PZJ zrobil ten pasztet,sami na to pozwolilismy.Przez zaniechanie.Ja rowniez sobie odpuscilem wlasnie po wrednych atakach.Admin nie protestowal wtedy a teraz to prawie Wersal.Nowe standarty?
Re: Forum i fora ze dwora
2007-05-11; 13:41:29
Prowadzenie strony i ciągłe pilnowanie forum wymaga dużo czasu, którego mi ostatnio bardzo brakuje. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele czasu spędzałem w miejscach, gdzie nie ma dostępu do Internetu i nie mogłem szybko reagować na to co się dzieje na forum.

Moja determinacja prowadzenia forum z każdym atakiem maleje i coraz częściej myślę o zamknięciu tej formy wymiany informacji.

Jak pewnie zauważyliście zmieniłem oprogramowanie na forum. Nowe forum ma kilka narzędzi ułatwiających zarządzanie. Będzie mi łatwiej reagować na wydarzenia na forum.

zk
Re: Forum i fora ze dwora
2007-05-11; 20:01:55
Wole zeby istnialo forum nawet jesli musze znosic ataki typu "zlamany czlonek"(przepraszam co wrazliwszych, cytat z Gramatyka).
Adminowi zycze wytrwalosci, bo jak juz wiele razy pisalem,ta stronka to najlepsze co mamy w polskim endurance.
Powodzenia.
PS
Czy mi sie zdaje czy www.endurance.pl jest sekowane przez grupe trzymajaca wladze?
Czy to tylko moja schiza?
zeby zdobyc wazne informacje z rajdow nalezy ostatnio miec abonament na 4 jezdzieckie gazety i czytac miedzy wierszami, bo z tych artykulow to i tak
ni chu chu.
Niech zyje forum i wolnosc slowa!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować