Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

sezon 2008

Wysłane przez Zygmunt Tobiasz 
sezon 2008
2007-10-07; 18:16:53
Czy chcemy kolejnych MP 2008 w Warce???
Re: sezon 2008
2007-10-07; 20:28:32
Dnia 13,10,07 w siedzibie PZJ ma odbyć się spotkanie członków założycili SJ Endurance i ten temat będzie również podejmowany.
Pozdrawiam
Re: sezon 2008
2007-10-07; 22:04:46
Z całym szacunkiem panie Zygmuncie co znaczy /czy chcemy....? /
Może pan zna ośrodki jeżdzieckie które dysponują zapleczem i możliwościami
finansowymi i chęcią do organizacji MP.
Pewnie 13 ten temat będzie dyskutowany przez SJ z PZJ. Ale znając życie
tak jak krytykował pan Komisje tak i teraz SJ też sie oberwie.
Re: sezon 2008
2007-10-08; 13:21:00
Warka jest znakomitym miejscem dla sędziów, weterynarzy i oficjeli.
Pozostali otrzymują za swoje pieniądze fatalną organizację, brak nagłośnienia, a co najgorsze rozgrywa sie zawody na 160km na jednej pętli (nie licząc kręcenia się jak w betoniarce na 4-kilometrowych pętlach).
O nagrodach nie wspomnę, bo przecież już i tak przyzwyczailiśmy organizatorów, że rajdowcy nie ścigaja sie o dobra doczesne.
Oczywiście, że są dużo lepsze ośrodki, które mogłyby zoorganizować MP (Koczek, Łeba, Zabajka, Geniusze).
Należy im pomoc w znalezieniu sponsorów. Warka to po prostu zepchnięcie z siebie "problemu" MP tak dla SJE jak i PZJ.
P.S.
Z szacunkiem p.Krzysiu,nie żałuje ani jednego słowa krytyki pod w/w adresami.
W wolnej chwili może Pan poczytać moje posty. Proszę żeby Pan pokazał mi post za który krytykowanym należą się przeprosiny.
P.S.2
Na zawodach w Srogowie k/Sanoka ścigają się wkoło beczki o nagrody w wysokości kilku tysięcy złotych, ale tam ktoś chciał znaleźć sponsorów. Ogląda to kilkaset osób, a informacja o zawodach jest wszędzie i zaprasza się okoliczne "elity'.
W Raciechowicach zawody regionalne ogląda kilkaset osób, jeźdźcom miejscowi ludzie podają wodę, poją konie, a dzieci częstują cukiereczkami na trasie.
Ja nie zauważyłem informacji o MP w samej Warce. To jest grzech główny Warki, oni to robią "na odczepne", o propagowaniu dyscypliny nie ma mowy.
Warka musiałaby uderzyć sie w pierś i obiecać poprawę, zmienić trasę.
Na bramce Vet muszą być trybuny,nagłośnienie, tablice informacyjne, o telebimach w dzisiejszych czasach też można by pomyśleć, a jeśli nie to, to już na pewno relacja online. Udostępnienie pastwiska to trochę za mało na zawodach tej rangi.
Szanujmy sie to inni też bedą nas szanować.
Zet.
Re: sezon 2008
2007-10-08; 16:11:57
Panie Zygmuncie przyznaje panu racje.
W tym roku Warke organizowała "ekipa nieomylnych" z wiadomym skutkiem -fatalna
trasa,organizacja bramek i pola serwisowego obłędna.
Co do ośrodków to wątpie czy Ania z Koczka podejmie się organizacji MP.
Łeba- trzy razy organizowaliśmyzawody w tym Pucharowe i mamy dość odwalania
roboty za Komisje Sędziowską i wysłuchiwania durnych uwag dotyczących organizacji.
Znalezienie sponsorów-bardzo ciężka sprawa ,sam to przerabiałem.
Moim skromnym zdaniem dalej tak będzie jeżeli sędziowie i weterynarze nie
zrozumieją że tylko wspólne działania nieistotne pod jakim szyldem czy to
komisji rajdów czy też stowarzyszenia przyniosą wymierne rezultaty w tej
dyscyplinie. "ALE DO TANGA TRZEBA DWOJGA" {zawodników i sędziów}
Re: sezon 2008
2007-10-16; 09:18:39
Musze odwołać po obejrzeniu zawodow w Topolciankach stwierdzenie że "Warka jest dobra dla ...."
Obserwowalem jak byly urzadzone zawody na Slowacji ,jak wyglądała organizacja bramki weterynaryjnej i jak przy użyciu prostego programu komputerowego można na bieżąco prowadzić i komentowac zawody.
Widziałem jak bezstresowo pracują stewardzi, sędziowie i weterynarze.
Uczestnicy byli z 8-miu krajów i każdy miał dokładne informacje.
Żadnych pretensji do sedziow i stewardów. Relax.
Na koniec gospodarze obdarzyli rowniez "oficjieli" wcale niedrobnymi upominkami.
Zet
P.S.
...a co tam panie w polityce? tzn. co się urodziło 13-tego w kwestii MP 2008?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować