Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Zawody Regionalne w Łukowym

Wysłane przez Katarzyna Gałązka 
Re: Zawody Regionalne w Łukowym
2010-05-25; 22:45:43
Witam ponownie,rozmowy poszły do przodu,więc ja chciałabym wrócić do argumentów "Doliny" .
Prześledziłam podane rozdziały,artykuły i podpunkty natomiast nie ma jasno określonej możliwości zmiany tempa jazdy.Jeżeli faktycznie można dokonać zmian w przepisach,to tak jak podaja przepisy Ogólne PZJ w okolicznościach nadzwyczajnych a czy w Łukowym naprawde była jakaś sytuacja(np.pogodowa),którą można uznać za nadzwyczajną?
Pozdrawiam Kasia
Re: Zawody Regionalne w Łukowym
2010-05-26; 10:05:21
No niech i 3 rajdy zeby pojechac 1*.Niech tam bedzie.Ani slowo o punktach tylko tempo min.Naprawde chodzi o to ze nasz regulamin jest restrykcyjny i to jest to.Nie ma sensu tlumaczyc sobie i odpisywac ,cytowac paragrafy itp.Wszedzie ,lub prawie wszedzie jest latwiej i to powinno nas zmobilizowac do zmiany regulaminu.
Narazie nie ma tej woli wiec wrocmy do tempa w Lukowym.Niech KRD sobie to wyjasnia.
Jesli nie chcemy brac przykladu z Niemiec to mamy innych sasiadow. Pani Beata ma racje jesi chodzi o spacer .Jesli jednak pojedzie po deszczu po gorkach a konis bedzie sie slizgal na zadzie z gory napewno zmieni zadanie. Zapraszam w gorki ,konik ma u mnie boks i pasze free.Przy ognisku po pierwszej ulewie rozgrzjemy sie dyskusja.
Zet
PS
temat dla mnie sie wyczerpal tzn sprawy regulaminu to jedno a Lukowe i obnizanie tempa to drugie
Re: Zawody Regionalne w Łukowym
2010-05-26; 12:17:22
Panie Zygmuncie!
Dziękuję za zaproszenie i proszę mi wierzyć, że chętnie z niego skorzystam. Moim koniom trening po górkach jest jak najbardziej potrzebny.Trochę się jedynie boję przewidzianych dyskusji, bo nie wiadomo, kto je przeżyje....Ale bądźmy optymistami.... Pozdrawiam i do zobaczenia w Dylągówce Beata
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować