Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Do Pana Ryszarda Zielinskiego

Wysłane przez Zygmunt Tobiasz 
Do Pana Ryszarda Zielinskiego
2013-02-11; 17:38:48
Witam!
Po pierwsze chcę się podlizac menedzerowi rajdów i składam mu gratulacje z okazji objęcia tej funkcji.
Po drugie chciałbym się dowiedzieć jak "umocowana" jest ta Funkcja w strukturze PZJ i jakie ma zadania.
Co z KRD?
Po trzecie proszę Pana Ryszarda żeby w pierwszej kolejności zajął się likwidacją tzw: zakazu startów w zawodach towarzyskich zawodników rajdowch ( czy muszę jechać 400km żeby przeprowadzić trening w warunkach turniejowych????)
No i nie daj Boże żeby jakiś biedny Vet przebadał mi konia, a okaże się, że ja jechałem zawody towarzyskie. Masakra: pare lat szkoleń i pare tysięcy w plecy.
W przeciwnym razie musi być powołana policja rajdowa, aby sprawdzała czy gdzieś w Polsce nie spotyka się paru entuzjastów rajdów, i czy aby nie konkurują ze sobą, co można by podłączyć pod ten zakaz.
No i jeszcze definicja tych zakazanych zawodów co jest zawodami, a co nie.
W moim rankingu kuriozalnych przepisow PZJ ten zajmuje 1-sze miejsce. Kto wpadł na ten głupi pomysł żeby przenieść wydumki FEI na grunt krajowy? Nic nas do tego nie zmusza, akurat rajdom zaszkodzi to najbardziej.
Westernowcy działają sobie po swojemu i dlatego jest ich kilkaset tysięcy na świecie.

zet
Re: Do Pana Ryszarda Zielinskiego
2013-02-18; 14:35:48
w kwestii 3 tj zawodow towarzyskich - kasa, kasa ,kasa
jesli nie wiadomo o co chodzi to na 100% chodzi o $
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować