Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Sprzedam pieknego ogiera arabskiego do rajdów

Wysłane przez Havana 
Sprzedam pieknego ogiera arabskiego do rajdów
2008-03-29; 09:53:39
Mam do sprzedania pięknego ogiera arabskiego z hodowli Śp. Braura, z pełnym papierem. Końs tartował już z powodzeniem w rajdach długodystansowych pod swoim poprzednim właścicielem.
Jest to piękny ciemnogniady kuchajlan, bardzo spokojny w obsłudze i grzeczny pod siodłem. Na padoku mogą jeździć na nim nawet dzieci.
Konia kupiłam dla siebie z myślą, że będę miała czas na długie wypady po okolicy, jednak jak to w życiu, wszystko się zmienia i niestety tego czasu mam stanowczo za mało dla mojego rumaka, więc większość czasu spędza on na łące lub w stajni i po prostu się marnuje.
Szukam dla niego dobrego właściciela, który poświeci mu duzo czasu, będzie jeździł z nim na długie wypady, może startował w rajdach, które on tak bardzo kocha i da mu wszystko to, czego u mnie mu brakuje i na co zasługuje ten wspaniały, odważny ogier.
Na prawdę zainteresowanych proszę o kontakt mailowy : stajniapodlasem@vp.pl lub bezpośrednio na mój telefon ; 0512 18 40 30. ( tu proszę też kierować swoje pytania ). Zainteresowanym prześlę rodowód konia i zdjęcia. Bardzo zależy mi na tym, żeby koń trafił w dobre (czytaj: właściwe) ręce, gdzie będzie nie tylko kochany ale i własciwie wykorzystany. Nie muszę sprzedawać go natychmiast, będę czekać, aż zjawi się odpowiednia osoba i nawet wtedy będę chciała mieć możliwość śledzenia dalszych losów i osiagnięć konia.
Niestety nie mam czasu zbyt czesto bywać na forum endurance, wiec mogę nie czytać zamieszczanych tu zapytan czy wiadomości.
Proszę pomóżcie mi znaleźć nowy dobry dom dla mojego ogiera.
Małgorzata Bobrownicka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-03-29 22:04 przez Havana.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować