Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

kupię siodło Podium

Wysłane przez Iza Drażba 
kupię siodło Podium
2009-10-05; 22:56:49
Kupię siodło rajdowe Podium. Kolor, model dowolny, rozmiar najlepiej 17". Cena najlepiej ok. 2500 zł. Chętnie ze strzemionami i puśliskami.

kontakt:
e-mail: mraczki@gmail.com
gg: 6520457



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-05 22:58 przez iza90.
Re: kupię siodło Podium
2009-10-06; 18:08:19
Jesli jest juz taki temat to ja tez poprosil bym o kontakt ze mna, bo tez wlasnie szukamjakiegos siodelka podium a ze nowe z osprzetem prawie 4000zl to pozostaje mi tylko kupno uzywanego. najbardziej pasowal by mi rozmiar 18" cona powiedzmy do ok2500zl moze troszke wiecej.

kontakt:

Gg: 9081135
e-mail: billi-jaracze_44@o2.pl

z gry dzieki i pozdrawiam ;D
Re: kupię siodło Podium
2009-11-30; 19:43:03
Moje nieaktualne smiling smiley ebay.de wybawcą smiling smiley
Re: kupię siodło Podium
2009-12-10; 08:08:47
Witam, ja wczoraj otrzymałam przesyłkę z nowym siodłem podium cordura endurance - cena prawie 3 tys , ale warto kupić nowe! Polecam sklep [www.jezdzieckidomwysylkowy.pl] , bardzo dobry i miły kontakt i co się liczy - fachowe doradztwo, naprawdę polecam wszystkim którzy chcą zainwestować w najlepsze siodła.
Re: kupię siodło Podium
2009-12-11; 16:33:59
Jak wrażenia z jazdy?
Re: kupię siodło Podium
2009-12-23; 18:03:45
Ja tez prosze o sprawozdanie z jazdy. jesdzi sie tak jakw klasyku czy moze bardziej westowo, a moze jednak cos pomiedzy, wygodne??, da sie anglezowac tak jakw normalnym siodle??

Z górry dzieki
Re: kupię siodło Podium
2010-04-28; 14:43:32
Witam, od razu informuję, że nie jestem zawodniczką ani nie specjalizuję się w rajdach długodystansowych natomiast uwielbiam jazdę na arabach i preferuję rajdy krajoznawcze.
Miałam przyjemność użytkować przez dłuższy czas dwa siodła - podium roma oraz podium endurance cordura.

Siodło podium roma jest specjalnie stworzone do trekkingu o wiele wygodniejsze - siedzi się w nim dość wysoko, puśliska całkowicie zasłonięte przez tybinki co daje bardzo duży komfort. siedzisko miękkie.

Podium endurance cordura mam od niedawna ale już wiem ze jak ktoś lubi i potrafi jeździć na stojąco to będzie z niego zadowolony - puśliska przysłonięte częściowo przez tybinki, siedzisko nieco twardsze jak w romie ale ja to stwierdzam po 8 - godz jeździe w raczej pełnym siadzie ( głównie stęp, kłus anglezowany) ....tyłek bolał!!
jeżeli napisałam coś niejasno proszę o kontakt na maila chętnie opowiem więcej
kat.jot@gmail.com
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować