Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Kupię araba

Wysłane przez Joanna Klinicka 
Kupię araba
2010-10-18; 00:23:32
Witam.
Kupię konia czystej krwi arabskiej (płeć i maść bez znaczenia) w wieku od 3 do 6 lat, bez kontuzji i narowów, o mocnej i poprawnej budowie, papier rajdowo- wyścigowy, do dużego sportu (rajdy długodystansowe), może być po torach. Dla jednego jeźdźca. Najchętniej w okolicach woj. podlaskiego, o przystępnej cenie. Oferty oraz zdjęcia proszę wysyłać na e-mail: asiunia-99@wp.pl
Re: Kupię araba
2011-02-27; 14:53:42
Witam,
Mam gniadego ogiera arabskiego (po Witalis od Eufemia), ma na imię EMS. Koń ma 9 lat, jest ciemnogniady, bez odmian. Bardzo mocne duże kopyta, bardzo wydajny kłus i galop, wytrzymały. Koń ma ok. 143 cm wzrostu w kłębie.
Koń bardzo inteligentny i grzeczny, ale pełen temperamentu. Nie bardzo nadaje się do typowej szkółki, jest to koń dla jednego jeźdźca. Na tyle spokojny, że mogłem bez obawy zabierać w teren 4-letnie dziecko (koń na uwiązie jako luzak przy innym ogierze).
Przesyłam na podanego maila zdjęcia. W razie potrzeby służę transportem.
Obecnie stoi w Bolęcinie k/Krakowa - zdjęcia są na www.bolecin.pl w dziale Nasze konie.
Nasz Klub specjalizuje się raczej w WKKW, co prawda Ems skacze chętnie, ale myślę że lepiej będzie się nadawał do rajdów (sam przed laty jeździłem tę dyscyplinę). Dobrze ujeżdżony w podstawowym stopniu, w konkursach ujeżdżenia kl. L uzyskiwał wyniki na poziomie 60%.

Pozdrawiam

Mikołaj Rey
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować