Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

sprzedam pulsometr POLAR RS800CX Multi EQUINE EDITION

Wysłane przez Maria Sotek 
sprzedam pulsometr POLAR RS800CX Multi EQUINE EDITION
2010-12-20; 10:55:54
Witam, proponuję na sprzedaż pulsometr POLAR RS800CX Multi Equine Edition. Pulsometr jest prawie nowy, jest w tej chwlili wystawiony na Allegro:
[allegro.pl]

Cena na Allegro to 1200 PLN w wersji "kup teraz" lub 999 PLN jako cena wywoławcza w licytacji.

Jest to pełen zestaw klasycznego POLARA RS800CX MULTI, przeznaczonego do planowania, realizacji i analizy treningów w takich dyscyplinach sportu jak bieganie, nordic skiing czy kajakarstwo, powiększony o wersję EQUINE, przeznaczoną do treningu koni, szczególnie w takich dyscyplinach, jak rajdy długodystansowe czy wyścigi.

Zestaw zawiera odbiornik ("zegarek"), na którym można na bieżąco śledzić takie parametry treningu, jak prędkość (chwilowa, średnia, maksymalna), pokonana odległość, różnica wzniesień, spalone kalorie i oczywiście puls. Ponadto w zestawie są dwa nadajniki monitorujące pracę serca i dwa pasy do mocowania tych nadajników na klatce piersiowej - jeden w wersji "ludzkiej" i drugi pas do mocowania nadajnika na klatce piersiowej konia. W skład zestawu wchodzi również GPS sensor a także oprogramowanie w dwóch wersjach: Polar Protrainer (do planowania i analizy treningów zawodnika - człowieka, czyli do sportów takich jak bieganie) oraz Polar Protrainer Equine Edition - do planowania i analizy treningów konia.

W zestawie jest też IRDA USB Adapter, pozwalający na przesyłanie danych po treningu z odbiornika ("zegarka") do komputera.

Zestaw jest prawie nowy, używałam go zaledwie kilkukrotnie, ponieważ potem sprzedałam konia, którego trenowałam.

Oprogramowanie Polar Protrainer jest na oryginalnej płycie, natomiast Polar Protrainer Equine Edition jest nadrany na zwykłą płytę, jednak kupiony u producenta wraz z całym zestawem, ponieważ Equine Edition nie był dostępny w Polsce i musieli dla mnie sprowadzić z zagranicy to oprogramowanie i przegrać na płytę.

Polecam serdecznie. W razie pytań proszę o kontakt: 502 064 214.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-20 10:57 przez Maria Sotek.
Re: sprzedam pulsometr POLAR RS800CX Multi EQUINE EDITION
2011-06-26; 15:03:51
witam
czy ogłoszenie jest aktualne??
Re: sprzedam pulsometr POLAR RS800CX Multi EQUINE EDITION
2011-12-20; 23:49:06
Witam czy to ogłoszenie jest aktualne???
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować