Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Zapraszamy rajdowców do naszej stajni

Wysłane przez Siwa 
Zapraszamy rajdowców do naszej stajni
2004-11-01; 23:15:20
Chciałabym przedstawic nasza stajnie,która powstała w kwietniu tego roku.Otworzylismy tę stajnie,gdyż od zawsze zajmujemy sie konmi.Rajdy długodystansowe to szczególnie bliska mi dyscyplina, gdyż od roku 1995,kiedy to pierwszy raz wziełam udział w zawodach rajdowych i połknełam bakcyla uprawiam te dyscypline mniej lub bardziej czynnie.Ostatnio miałam dłuższą przerwe w startach,ale własnie mam zamiar to zmienic. Stajnia znajduje sie pod Łodzią na skraju Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i w otulinie kompleksu leśnego w Janinowie.Bardzo zróżnicowany teren,który otacza nasza stajnie,gdzie wystepuja zarówno płaskie dukty leśne jak i wzniesienia oraz górki stwarza bardzo korzystne warunki do treningu koni rajdowych.Ponadto lesniczy zarządzajacy lasem w Janinowie jest bardzo przyjaznie nastawiony do koni i jeżdżców ,a ponieważ zna ten las naprawde super, zawsze mozna liczyc z jego strony na pomoc w sprawach wytyczania jakiejs ciekawej trasy potrzebnej do treningu.Dla koni oferujemy dużą i jasną stajnie,wygodne,obszerne boksy,indywidualne żywienie(mesz,kukurydza,marchew w cenie pensjonatu) oraz duże pastwiska(7ha łąki) i duże padoki zimowe.Zapewniamy możliwość indywidualnego przebywania koni na padokach.Cena pensjonatu to 400zł miesiecznie.Dla jeżdzców i włascicieli koni zapewniamy zaplecze socjalne które do użytku ma zostac oddane 6listopada.Na początek bedzie to szatnia z kącikiem kuchennym oraz siodlarnia.Wszystkie pomieszczenia sa zima ogrzewane.Najbardziej nam zależy, aby w stajni zapanowała prawdziwa rajdowa atmosfera,dlatego bardzo chcielibysmy goscic w naszym pensjonacie własnie konie rajdowe.W przyszłym sezonie przymierzamy sie do zorganizowania zawodów regionalnych w rajdach. Dojechac do nas mozna samochodem od Strykowa lub Nowosolnej(10km od Łodzi) lub autobusem miejskim z Łodzi,PKS-em,busem(20min od przystanku spacerem). Jesli ktoś ma ochote nas odwiedzic serdecznie zapraszamy. Nasz adres Stajnia "JUNA",Sierżnia 6 k\o Strykowa.Tel.0694307158 (42)7197704.


Joanna Nasarzewska
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować