Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Starty za pomoc w treningu

Wysłane przez Dorota Krzywicka 
Starty za pomoc w treningu
2007-01-14; 21:19:22
Poszukję osoby chętnej do pomocy w treningu koni rajdowych. Konie (3) stoją aktualnie pod Łodzią, ale mam nadzieje jak najszybciej zabrać je pod Warszawę, najlepiej w oklicę Puszczy Kampinoskiej. Osobie dobrze jeżdżacej i zaangażowanej mogę zaoferować starty (również na dystansach 80-160 km).

Dorota Krzywicka

Re: Starty za pomoc w treningu
2007-09-06; 10:00:36
Witam,

Mam na imię Joanna, jestem poważnie zainteresowana Pani propozycją.Mam 24 lata, a jeżdżę już od 9, posiadam brązową odznakę jeździecką PZJ, obecnie w trakcie kursu instruktora rekreacji ze specjalnością - jazda konna, oczekuję na termin w którym mogłabym przystąpić do egzaminu na srebrną odznakę PZJ- to pokrótce moje umiejętności, które zapewne interesowałyby Panią, jeśli oferta jest nadal aktualna.
O rajdach konnych przeczytałam już wiele, pasjonuję się treningiem wytrzymałościowym (sama biegam smiling smiley) i gotowa jestem mocno zaangażować się w tą dyscyplinę sportu jeździeckiego. Mieszkam w Pruszkowie (20 km od Warszawy). Szukam możliwości treningu koni w okolicach mojego miejsca zamieszkania, ale chęć mocnego zaangażowania sprawia że rozważam również możliwość przeprowadzki.

Jeśli odwiedza Pani nadal to forum będę wdzięczna za kontakt, ew. inne osoby które chciałyby nawiązać ze mną współpracę proszę o telefon: 503051767 lub e-mail: asiastepniak@interia.pl

Pozdrawiam
Asia
Re: Starty za pomoc w treningu
2007-12-11; 14:28:58
Poszukuję osoby chętnej do pomocy w treningu koni rajdowych w zamian za starty w zawodach. Konie 6 letnie. Województwo warmińsko-mazurskie.
Re: Starty za pomoc w treningu
2008-01-19; 21:07:01
A zaanagażował by Pan kogoś kto ma dopiero 16 lat ? czy to raczej nie możliwe? oczywiście za zgodą rodziców. (pytanie teoretyczne)
Re: Starty za pomoc w treningu
2008-01-23; 14:39:43
Tak oczywiście jest to możliwe. Podaję swój e-mail saneckiand@wp.pl Prosze o kontakt.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować