Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

szkolenie

Wysłane przez Marcin Szok 
Re: szkolenie
2004-03-26; 14:09:16
No i co z tego, że jesteś zootechnikiem ?
Jeśli o mnie chodzi, to ja nie potrzebuje mierzyć się z niczyją wiedzą. Tym bardziej z Twoją.
Prezentacja Nutreny na konferencji miała na celu jedynie powiadomienie, że została stworzona taka pasza, a nie wnikanie w obszerny temat jakim jest żywienie koni.
Poza tym troche się zamotałaś, bo piszesz : ,,Handlowcy nie umieli odpowiedzieć na proste pytanie''. Handlowcy, to handlowcy, nie żywieniowcy. A moje pytanie chyba nie było takie proste, bo nikt nie umiał na nie odpowiedzieć. Ani lekarze, ani zootechnicy. No, chybabe, że wiedzieli, a nie chcieli powiedzieć.
Re: szkolenie
2004-03-26; 14:28:42
Pani zootechnik Maja przyjmi do wiadomości, że firma Nutrena jest jedyna w Polsce ,która zmodyfikowała (stworzyła) pasze dla koni rajdowych.
Pochwal się co Ty zrobiłaś w tej dziedzinie, a potem sobie kpij do woli.
Szkoda ,że Dorota wycofała się z zmierzenia z Twoją wiedzą, bo właśnie chciałem do nie dołączyć, abyś miała możliwość zmierzenia się z moją wiedzą również. Niestety jak zwykle Dorota ma rację i nici z zmierzania.
Pozdrawiam
ps.
Maja a w tej zootechnice jesteś specjalistką od czego: świń, capów czy może znasz się na wszystkim, bo jestem pewien ,że nie masz specjalizacji w żywieniu koni sportowych.
Re: szkolenie
2004-03-26; 19:27:06
Tak się nieszczęśliwie dla Pana składa, że specjalizuję się w żywieniu koniowatych. Przebywam teraz na zagranicznym stażu i pracuje w zespole, który między innymi wykonywał badania dla Cargill - Nutrena Feeds.
Mam zatem pojęcie o żywieniu koni, o badaniach poprzedzających wprowadzenie zmodyfikowanej paszy na rynek, o ofercie żywieniowej Nutreny (Cargill) w kraju gdzie Nutrena działa kilkadziesiąt lat (w Polsce Nutrena jest od roku 2002!).
Proszę jeszcze raz, uważnie przeczytać to co napisałam i nie zachowywać się w sposób psychopatyczny.

M.
Re: szkolenie
2004-03-26; 20:16:53
No, no. Kto by pomyslał. Czuję się zatem zaszczycona, że przeszło Ci przez myśl, żeby zmierzyć się z moja wiedzą.
Wiesz, mam do Ciebie w takim razie prośbę. Chodzi o to, że nie chcę karmić swoich koni gotową paszą. Może byś tak ułozyła jakiś program żywieniowy dla mojego konia ? To jest ogier arabski, ma 14 lat, przygotowuje się w tym roku do 160 km, dziennie średnio chodzi 30 km.

Pozdrawiam

Re: szkolenie
2004-03-26; 20:34:25
"No, no. Kto by pomyslał" ... że tyle złośliwości w takiej miłej osóbce.

Może się umówimy tak - podaj dokładne dane potrzebne do stosownych obliczeń. Myśle, że wiesz o jakie dane chodzi - te co podałaś nie są wystarczające nawet do okreslenia bazowego karmienia dla konia sportowego ... ale przepraszam za pouczenie bo przecież ze specjalistką mamy doczynienie.

No to czekam!

M.

Re: szkolenie
2004-03-26; 21:06:22
To wcale nie było złośliwe. Tylko się zdziwiłam, że taki zbieg okoliczności (panowie z Nutreny i Ty również).
A co do danych, to niestety nie wiem co chcesz wiedzieć. Zauważ, że ja nigdzie nie napisałam, że znam się na żywieniu. Gdybym się znała, to bym Ciebie nie pytała. Bądź zatem taka miła i powiedz, co chcesz wiedzieć.
Re: szkolenie
2004-03-26; 22:13:28
To w takim razie zaśmieciłaś tylko dyskusję!
Temat tej dyskusji to "szkolenia rajdowe w Poznaniu"
Adwersarz mój to "Waldemar", który zarzucił mi brak kompetencji (kogoś obrażać przychodzi mu najłatwiej) a jak pokazano w dziale "Żywienie" nie umie określić % składu paszy.

M.
Re: szkolenie
2004-03-26; 22:29:41
No bardzo ,,dziękuję''. Wybacz, że zaśmieciłam Twoją dyskusję.
Ale to nic, przeżyje. Proponuje ,,przeprowadzkę''. W dziale ,,żywienie'' zaraz założe nowy temat i tam sobie na spokojnie porozmawiamy.
Co do pana Waldemara, to nie przypominam sobie, żeby coś źle policzył. Zadał pytanie i tyle.

Re: szkolenie
2004-08-01; 17:24:30
ja mam takie inne pytanie, czy takie szkolenie moze byc organizowane prywatnie, np. w sierpniu?



Kocham Konie!!!
Re: szkolenie
2004-08-01; 17:27:15
aha, a moze znacie stronę tego klubu?



Kocham Konie!!!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować