Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil Regulamin

Zaawansowane

Ester

Wysłane przez Ester 
Re: Ester
2004-03-29; 19:09:32
Szanowna trenerko Olu!
Na metabolizm koń nie odpada z braku czasu na aklimatyzację. Na metabolizm można wylecieć dlatego ,że koń jest niedotrenowany, przetrenowany, lub z głupoty jeźdźca.Z moich obserwacji wynika,że Elban nie miał prawa startu po przekręceniu się w Koczku-start na MŚ to przejaw skrajnej głupoty, brak szacunku dla zdrowia konia, Wiatrak-koń chory ,też nie powinien startować, Astonia po morderczym dla niej zwycięstwie w Koczku powinna potraktować resztę sezonu regenerująco- wynika to poniekąd z braku jakichkolwiek planów szkoleniowych dotyczących zawodów CEI**** i braku jakichkolwiek zawodów kontrolnych.
Pamiętaj koń to nie samochód, którym można orać ile razy się chce i gdzie się chce!!!
Wracamy do kasy.
Widzę ,że albo nie czytasz mich postów , albo one do Ciebie nie docierają.
Tłumaczę kolejny raz.
Pieniądze są przyznawane z Polskiej Konfederacji Sportu na konkretny wyjazd - zawody, a nie na dyscypline.Trzeba napisać szeroko udokumentowane uzasadnienie, chwaląc się sukcesami najdalej rok wstecz.
Jaki oszołom z PKS-u miał dać kase dla juniorów ,jeżeli żaden z nich ,nigdy w swoim życiu nie startował na zawodach za granicą, żaden koń też nie miał takiego startu. Upraszczając: jeśli będziesz najlepsza w biegach tylko na swoim podwórku , to i tak nie pojedziesz na olimpiadę.
Olu mam nadzieję ,że spierasz się o kase w celu odwrócenia uwagi od prawdziwych przyczyn klęski juniorów? W innym wypadku zwątpię w Twoje wysokie IQ.
Pozdrawiam
ps.
już jestem ładniusi- wyczesali tą szaro-burą sierść.
Re: Ester
2004-04-01; 20:54:41
Uwaga to tylko cytat z
[www.forum.konski-targ.pl]
"Wysłany: Śr, 31 Mar 2004 22:11:51 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Witam. Bojkotując w dalszym ciagu endurance.pl, chciałbym oswiadczyć, że nie mam nic wspólnego z Panem Waldemarem. Posty, które napisałem
są moją i tylko moją opinią. W związku z powyższym, zwracam się do Wielce Szanownego Pana Cenzury Kasprzyka o ponowne usunięcie ich z forum endurance.pl, gdyż nadal nie są podpisane imieniem i nazwiskiem
( jak większość postów tam się znajdujących). Tłumaczenie Jego Obłudy Kasprzyka że posty moje zawierają treści obraźliwe, uważam za niedorzeczne. Wystarczy je porównać z kilkoma innymi. Oświadczam również, że nie otrzymałem żadnej informacji na mój adres hanskloss1@o2.pl, który podałem do ogólnej wiadomości. Proponuję więc wszystkim prawdziwym miłosnikom rajdów o porzucenie strony www.(bagno) endurance.pl, na rzecz konskiego targu. Pozdrawiam Cenzurę, Siepacza i Plakietkę i duzy buziak dla wszystkich pozostałych. "


Pozdrawiam

Re: Ester
2004-04-02; 04:39:34
Uwaga to tylko cytat z
[www.forum.konski-targ.pl]

U nieźle się dzieje Pan zk nie przyjmuje krytyki swojej osoby i zaczyna usuwać moje posty "cytaty"dla niego niewygodne
ale ja cytuję nadal:
Wysłany: Śr, 31 Mar 2004 22:11:51 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

"Witam. Bojkotując w dalszym ciagu endurance.pl, chciałbym oswiadczyć, że nie mam nic wspólnego z Panem Waldemarem. Posty, które napisałem
są moją i tylko moją opinią. W związku z powyższym, zwracam się do Wielce Szanownego Pana Cenzury Kasprzyka o ponowne usunięcie ich z forum endurance.pl, gdyż nadal nie są podpisane imieniem i nazwiskiem
( jak większość postów tam się znajdujących). Tłumaczenie Jego Obłudy Kasprzyka że posty moje zawierają treści obraźliwe, uważam za niedorzeczne. Wystarczy je porównać z kilkoma innymi. Oświadczam również, że nie otrzymałem żadnej informacji na mój adres hanskloss1@o2.pl, który podałem do ogólnej wiadomości. Proponuję więc wszystkim prawdziwym miłosnikom rajdów o porzucenie strony www.(bagno) endurance.pl, na rzecz konskiego targu. Pozdrawiam Cenzurę, Siepacza i Plakietkę i duzy buziak dla wszystkich pozostałych. "

Pozdrawiam
ps.
to jak jest hanskloss otrzymał wiadomość czy nie otrzymał?

Re: Ester
2004-04-09; 12:01:10
Panie Waldkusmiling smiley.zawsze uważałam Pana za człowieka, który ma trzeźwe spojrzenie na polskie rajdownictwo,dostrzega potrzebę zmian w przepisach, rozwoju oraz ma świetne pomysły.po 1,5 roku braku kontaktu, gdy zaistniał szereg wszystkim znanych problemów ,leciutko się zdziwiłam.używane przez Pana słownictwo ("p...... się pan młotkiem w głowę"), megalomania,której Pan uległ ("dzisiejsze rajdy to niestety tylko Maria Wągrowska") naprawdę mnie rozczarowały.nie chcę przedstawiać swojego stanowiska w tej sprawie,ale zdziwiła mnie też ilość wrogów Lotnej, którzy byli niegdyś jej przyjaciółmi (i nie można powiedzieć,że są zazdrośni o mca w rankingu itp).pozdrawiam

P.S.proszę o wytłumaczenie dlaczego gorący, wilgotny klimat nie może być przyczyną odpadnięcia konia na bramce z powodu metabolizmu?

Katarzyna Żukiewicz
Re: Ester
2004-04-09; 15:50:41
Bardzo serdecznie witam Panią Katarzynę Żukiewicz.
Nadal trzeźwo myślę jesli chodzi o DRK.
Odpowiadając na posty używam słownictwa i składni zdania tej osoby , na której post odpowiadam, aby był dla niej bardziej zrozumiały.
Np.Realista i Twój cytat mojej wypowiedzi.
Poprawiam się :
"dzisiejsze rajdy za granicami naszego kraju to niestety tylko Maria Wągrowska"
Widocznie Ci dzisiejsi wrogowie okazali się fałszywymi przyjaciółmi.
A mnie zaskakuje ilość dawnych "wrogów", którzy są obecnie przyjaciółmi.
Pozdrawiam Cię Kasiu bardzo serdecznie.
ps.
warunki klimatyczne i terenowe były dla wszystkich startujących koni identyczne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować